Problem oko alnasera alternatora baterije

Autor sink.as, 09 Siječanj 2018, 21:27:51

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

sink.as

Ppzdrav ekipa, imam problem sa svojim puntom 55icom, naime puntic mi je drugo auto i vozi se skoro svaki dan po 4-5km, znaci 2ipo u jednom smjeru ujutro i 2ipo  popodne i kako su sada bili praznici tako se autic nije palio jedno tjedan dana, kad sam ga isa upalit malo mi je teze prvi pit okrenio i drugi krug upali, racuna sam hladno je nije se palio pa je zato, provozan nekih 15km i parkiran opet i nije se vozio sigurno 10 dana, u petak krenem do ducana i mali nece da okrene, popale se lampice i kad okrenem za paljenje samo izdahne, znaci nema snage da okrene, u trenutku izdaha lampice se ugase i kad vratim kljuc opet zasvijetle, izmjerim aku-nema struje u njemu, oko 6v, imam kuci drugi aku i stavim ga upali na pogled kljuca, skinem kleme i vratim prazni aku dok auto radi i napravim krug mozda 5km i ostavim da radi na leru nekih 15ak min, dok sam vozio tako upali se lamica od injektora i dok sam gleda di cu stat ugasila se, dodem kuci ugasim i idem upalit opet nece, vratim ovaj napunjeni upalim i izmjerim da puni preko 15v kad mu dam malo gasa a na leru 14,8v, posto imam garanciju odnesem aku na reklamaciju a posto je petat popdne nista do podjeljka, danas zovu i kazu aku je napunjen i testiran te kazu da je ispravan za sta mi daju i papiric sa testera, u meÄ'uvremenu u subotu i nedjelju sam palio sa starim akumulatorom i upali par puta i poslije teze, znaci dam kontakt lampice se upale i kad krenem upalit crkne, i tako par puta probam i nakraj neznam ni ja zasto stisnem gas i zaverglam i on  upali, tako je palio dva dana ali posto znam da mi ovaj aku nevalja, testiran i nema dovoljno jaku starrtnu struju neznam je li do njega, veceras sam donio ovaj ispravni sa servisa ali nisam ga jos ubacio u auto zbog mrčine vani, e sad, auto je u mene dva mjeseca i nisam napravio sa njim mozda 300km tako da neznam nikakvu povijest o njemu, projasnji vlasnik mi je reka da nekad ali rijetko nece da okrene iz prve pa triba vratit kontakt pa opet i to mi se desilo par puta, u meduvremenu dok sam ga vozio skuzim da kad upalim auto mogu izvadit kljuc uz brave i auto radi i dalje. Sutta cu stavit napunjeni inispravni aku pa cu vidit sta se dogada, ali me zanima po ovome opisanom ima li neko ideju moguceg kvara ili kvarova, zasto alternator puni preko 15v(sutra izmirim tocno koliko), jeli mozda do kontakt prave nekad nece alnaser da okrene, ili je i on u kvaru, mozda neka masa ili nesto. Odakle poceti, posto mi je financijska situacija trenutno kao i stanje u drzavi, znaci tesko ***, pokusa bi to sam rijesit,  tako da bi mi pomogli vasi savjeti i prijedlozi. Sve ostalo na autubje u dosta dobrom stanju i nije zanemarivan ali eto ocito se sad potrefilo ovako, inace ga je vozila kcerka od tu naseg lokalnog policiota i vjerujem da je drzano do auta ali eto, nikad se nezna. Sorry na romanu al tu je sve sta bi moglo biti vezano za ovaj problem. Hvala i LP.            SiniÅ¡a

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk


topolino

Okrenes kljuc na off i zvadis ga vani motor radi i dalje? Alternator bi trebao puniti do 14.4V. Nesto sa strujom tu nestima ili je elektricni dio brave ili ploca sa osiguracima.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

sink.as

Izvadim kljuc dok je u polozaju ON i motor i dalje radi, vratim kluc i okrenem na OFF, motor se ugasi. Cini mi se da ce biti sitnica ali ce mi pojest zivaca sleper

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk


topolino

Nije ti to uzrok problema sa strujom. To ti je potrosen kljuc i daj napraviti novi jer ce pocet stekati (neces ga moci okrenuti u bravi).
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

sink.as

Jeli se po ovome starom istrosenom moze napravit novi, jeli moram napraviti kodirani

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk


topolino

Napravi obicni, a ovaj zaljepi za bravu. Imas li rezervni u boljem stanju, jer novi ako radis po ovome izlizanom ce biti isti kao i izlizani?
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

sink.as

Problem je sta nemam rezervni, samo ovaj, pokusat cu u kljucara, objasnit mu o cemu se radi, mozda moze napravit novi. Ima li neko ideju zasto alternator puni preko 15v, neko mi rece da je to regulator napona, 2 vijka i 15 min posla, ali nisam dobia nikakve detaljnije upute

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk


topolino

Da, doslovno 15 min posla i manje ako je pristup lak. Slika govori 1000. rjeci, element pod nazivom voltage ragulator.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD: