novi bravo-kratka svjetla (preporuka)

Autor MADmax23, 26 Veljača 2018, 13:08:35

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

MADmax23

ok.narucujem onda xenon.ako koga zanima prodajem h1 zarulje night braker za 100kn (placene 150)

Mike20

Citat: MADmax23  u 05 Ožujak 2018, 18:05:26
kako ne,novi f30,nova octavia i ok se vidi po kisi-mraku (obicne zarulje)
ma ovo je katastrofa po mraku a kamoli tek mrak i kisa

Meni je to loše

mikedrive

Za sada je najbolje OSRAM NIGHT BRAKER UNLIMITED...... SvaÅ¡ta sam probao ali ove su stvarno ok. Naravno, nemoj očekivati čuda. Za duga svjetla sam uspio (već ih godinama vozim) 85/100 W, Å¡to ne smeta poÅ¡to se duga svijetla kratko upotrebljavaju. Raspitao sam se za kratka H1 LED. Tvrde mi znalci da su H1 premale te da nisu preporučljive. Postoji joÅ¡ jedna opcija koja je najbolja ali neznam dali ćeÅ¡ u HR to naći a to su GREAD LIGHTS... pogledaj ovu stranicu  http://lampentest.net/h1/

danci1993

Ja nisam uopce bio zadovoljan ledicom u leci, leca mi je iskljucivo i samo za ksenon

MADmax23

stavio osram night braker (platio pun k) i ono..ne isplati se.evo tko hoce prodam mu ih za 80kn par!kutija,kupljene u tokica!
jedina opcija xenon

Enzo

da stvar bude gora ni xenon nije neka sreća, jednostavno su loši farovi... po suhom još nekako, al po mokrom kao da voziš s pozicijama.. vozio sam prije Clio 3 sa najobičnijim farovima znači niti leće niti xenoni i puno bolje je osvjetljavao cestu

danci1993

Po kisi nema srece s nicim, ali sa xenonom ces osjetit razliku bez obzira na stanje farova...

Puntigamer

Ja isto nisam zadovoljan svjetlima. Na livom faru mi je Osram nbu a na desnom Osram nb razlika je očita.
E sad kod  kolege su originalne žarulje a farovi daju cutoff kao da je skalpelom rezan a svijetlo je ko na skolskom primjeru kako bi svijetla trebala bacati snop na cestu.
Njegovi farovi i svjetla su daleko bolji nego kod mene.

Poslano sa mog HTC U11 koristeći Tapatalk