Fiat Punto 90 - što paše na Punto Mk2?

Autor Echo, 26 Ožujak 2018, 21:49:05

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Echo

Ne ulazeći u isplativnost ugradnje 1.6 motora iz Punta mk1 u Punto mk2, zanima me okvirno koji dijelovi pašu, da li pašu? Poluosovine, kočnice, getriba, motor, itd.

Echo

Citat: Echo  u 26 Ožujak 2018, 21:49:05
Ne ulazeći u isplativnost ugradnje 1.6 motora iz Punta mk1 u Punto mk2, zanima me okvirno koji dijelovi pašu, da li pašu? Poluosovine, kočnice, getriba, motor, itd.

Imam razbijenu dvojku viška, otišao motor pa-pa, ne mogu dobiti za nju u dijelovima pa bi se malo igrao u slobodno vrijeme i kemijao u garaži ako barem motor i getriba pašu uz sitnije preinake...ili još bolje na šeraf

topolino

Ne pasu. Moras raditi nosace, struju na novo spajati sa body comp. Isplativije ti je naci t-jet za dvojkku
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Echo

Ok hvala na info. Nije planirano nista, mogu preklopit za dzabe jedinicu 90 pa me cisto zanimalo za u dvicu moze li se.

topolino

Motor 1.6 pase osim struje na saraf u tipo i ostale starije fiate, zastave, itd. To je stari SOHC koji cak i pase u bravo/brava/marea/m. wekeend ko zamjena za 1.6 jer je rjec o istom bloku. Ali samo mk1 verzije tj oznake 1.6 16v, oznaka 100 16v je drugi blok.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD: