Android radio aplikacija???

Autor niko33, 08 Travanj 2018, 21:42:06

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

niko33

Uzel sam Android radio za Toyotu sa origigi prikljucima tak da mi sljakaju i komande na volanu ali me smeta jedna stvar.
Kad je prebaceno na fm radio ne mogu mijenjat stanice putem komandi vec mi samo pomice frekvenciju za korak vise ili nize(ovisno o tipki koju pritisnem).
Zna neko neku drugu aplikaciju za fm radio gdje bi se to dalo postelat i da li je itko isprobao one android car launchere(dal se isplati skidat/instlirat)????
Hvala   :ernaehrung004:

g3ar

Čak i kad dugo držiš tipku na volanu on i dalje samo pomiče frekvenciju za 0.1 MHz ?
<3JTD

niko33

To nisam isprobal,kliknem ujutro pa javim

Puntigamer

Pokušaj pronaći u postavkama radija kako da se mijenjaju stanice preset ili tuning ....

Poslano sa mog HTC U11 koristeći Tapatalk


niko33

 :celebrate:
Citat: Puntigamer  u 09 Travanj 2018, 21:30:02
Pokušaj pronaći u postavkama radija kako da se mijenjaju stanice preset ili tuning ....

Poslano sa mog HTC U11 koristeći Tapatalk
Nema,to sam prvo trazil. Probal sam i drzat dulje tipku ali se nista ne desava..

AntonioK

A kako minjaš na androidu,kako onda šljaka?

niko33

Ima memorirane stanice i na touch brojeva ispod frekv. se mjenjaju stanice.

niko33

Ajd da ju malo bump-am.
Ista app je zadužena za FM prijem,ali pokraj prije navedenog problema mijenjanja stanica prijem je koooma !!
Tri antene i pojačalo isprobano,ista stvar-baš je do prijemnika u radiju.
Ima tko slično iskustvo,rješenje kakvo,jer već polako gledam novije modele..(a nije standard dimenzija pa ga teško prodat - 200x100mm)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mike20

Je, poznata boljka. Mislim da je Xtrons bolji po tom pitanju, a i mislim da ima ugraÄ'en DSP

Tooutman

Imam Erisin, Radio mi super prima. Slično kao OEM radio. Stanice mijenjam pomocu tipki na volanu tako da mi to super. Jedino je za mene zvuk na oem radiu bolji, ovom kao fali neka dubina.
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

tupi kut

Ako bi u fiat 500 stavio android radio kinez ili sl. ,da li bi blue & me i dalje radio ?
Naravno volio bi i da mi tipke ostale na volanu funkcioniraju,jer ako žena bude sretna sa tim,možda i ja budem sretan bar nakratko  [emoji23][emoji23][emoji23]

Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk

miki ZD

Mike20

Da, B&M je zasebna jedinica koja koristi HU kao pojačalo.
Samo se neće automatski prebacivati (jer u originalu to ide preko canbusa) negi ćeš morati na HU prebacivati na aux in ulaz
Bolji kinezi to podržavaju komande volana, preko posebnog adaptera, ako se ne varam

g3ar

ako kupis android Blue&me nema nikakvog smisla jer ovaj sve to ima, adapter za komande bi trebao doci sa njim ako uzmes model bas za taj auto (ili im mozes poslati poruku pa reći da bi kupio univerzalni model i da ti treba adapter.)

Ja sam za bravoII kupio https://www.joyingauto.com/newest-high-resolution-1920-1200-android-10-1-double-din-car-radio.html

i  adapter (ne sa te stranice ali takav) https://www.tomzzaudio.de/Steering-wheel-remote-control-adapter-CAN-compatible-with-Fiat-Bravo-Stilo-Ritmo

i uspio sam sve sloziti
<3JTD

dinko1981

Kupiš tipski model i imaš apsolutno sve funcije i izgled kao da je tvornički uhrađen