Kupovina Lancie Y

Autor Gillet, 22 Travanj 2018, 16:16:29

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mike20

Da.
Nemoj ga u blokadu prvih 10 000km, do nekih 3000 okretja je ok, sad preko ljeta ne moraš posebno paziti jer se ulje ne ohladi ko zimi.

Btw, dok imaÅ¡ garanciju nemaÅ¡ brige. Kad istekne garancija, blizu smo  :haha7:

Koliko si dobio garanciju?

Gillet


Gillet

kaj imaš auto servis? :bravo2:

Mike20

Više nego da si kupio Mercedesa za 50 000 eura

Mike20

Citat: Gillet  u 25 Travanj 2018, 11:04:14
kaj imaš auto servis? :bravo2:

Nema, al sam opremljen ko autoservis  :haha7:

Gillet

je, onda se na kavi moramo najti,,,a ono da se makina razraÄ'uje 10 000 km,, to si se samo Å¡alil,kay ne?

Mike20

Motori su razraÄ'eni u tvornici, al prvih par tisuća ja ga nebi ganjao preko 3-4000 okretaja.
Za kavu nije problem, možda bi trebali okupiti i šire društvo

Gillet

a prvih tisuću-dvije znam,, izenadil me tvoj post koji navodi 10 000 km,,, a za kavu,,, svako jutro od 730 sam u Simphony ,kraj placa,, wellcome., :bok1:,malo off.Ovaj forum nema opcije slanja poruke članu ili ja to nisam našel?

Gillet

ima, tek sad mi se pojavilo,,,,

Mike20


topolino

Ovako okvirno: do nekih 5000 km ga nemoj maltretirati preko 5000okr/min, 3000km do 4000okr/min (samo kratko za uzbrdice do 4000okr/min)
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Gillet

5000 moja draga dela godišnje :slin:

Mike20

Nek joj se svidi auto i kak malo troši, bude i više km napravila

Gillet

malo ju zbunjuje i auto i oprema  i sasma drugačiji stil vožnje,do sad vozala golfa 2 gtd,,,no,nadam se da se bu privčila,, iskreno,kad si posle lancie sednem u svog focusa ,koji je skoro pa duplo veći,, imam osjećaj da vozim zetor....

Mike20

Lancia je oduvijek bila talijanski "Mercedes" . Uvijek je imala kvalitetnije materijale, izolaciju iako je mehanika bila velikoserijska ko i u Fiatu, Alfi. Ali u njoj je to sve skupa bilo nekako bolje složeno.