tupi udarac kod kretanja

Autor boriggy, 10 Srpanj 2018, 15:00:56

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

punto1976

ne može se ovako ništa reći točno. to moraš nekom otpeljat auto tko se razumije u to i morao bi ti otkrit šta je.

boriggy

Koga interesira, nosac motora. Straznji. Tokic, 248 kn, sat i pol zamjena kod prijatelja na dizalici, novi auto. Ja mislio, moj traktor, on mora tak tresti kod paljenja i gasenja. Motor starog kova, ovo-ono, ne. Da prostite na izrazu, *** nosac motora. Novi auto!

Antonijo

Nek si to riješio, sad si miran.
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

danci1993


MADmax23

Citat: boriggy  u 26 Srpanj 2018, 08:12:15
Koga interesira, nosac motora. Straznji. Tokic, 248 kn, sat i pol zamjena kod prijatelja na dizalici, novi auto. Ja mislio, moj traktor, on mora tak tresti kod paljenja i gasenja. Motor starog kova, ovo-ono, ne. Da prostite na izrazu, *** nosac motora. Novi auto!
koji straznji nosac?mislis donji?imaš ih dva.
ja danas mjenjao na svome i deset min posla po nosacu

boriggy

Trazili gdje je drugi nema. Ali da, donji je mijenjan. Gledali sa svih strana, nema tog drugog, odnosno, cetvrtog.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


MADmax23


boriggy

Citat: MADmax23  u 26 Srpanj 2018, 22:31:41
imas ova dva dole




Kupio ja oba dva u Tokicu. Pregledali kompletan motor ovog drugog nismo nigdje nasli. Jel moguce da ga moja verzija nema? Nagadam zaista..

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


MADmax23

a nezz.moj je bravo 110kw.
jedan drzi gertibu ispod vozaca a drugi je ispod suvozaca drzi alnaser ili alternator.
za njih netrebas cak ni zastitnu plastiku skidat.imas dva Å¡erafa.zato nezz sta je tvoj majstor radio sat i pol!?

MADmax23

btw koliko su te koštala.
ja sam jedan kupio u tokicu (ovaj sa jednom gumom)-puna cijena 250kn i naravno popust a ovaj sa dvije gume kupio u ciaku ispao me sa popustom 125kn

boriggy

Hm, Tokic, onaj sa dvije gume, 248 kn, bez popusta.. :S

Moj Bravo je 88 kW.

I dalje sve super, btw.

Drugi auto, definitivno.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


Miha.

Znači nosač motora mi ne paÅ¡e. Ovaj novi ima izmeÄ'u rupa 13.3cm, dok stari 14.3cm. Očito nije za taj motor?


danijel044

Koliko vidim...to je nosač za fiat punto,fiat idea...


https://www.autodoc.co.uk/swag/7500193     :kidam:

Mike20


Miha.

Ništa vratio sam ga natrag. Dao sam im broj za Bravo i opet su mi htjeli isti prodati :to: