Grande Punto 1.3 par pitanja

Autor Jus_us, 09 Rujan 2018, 03:46:48

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Jus_us

Pozdrav, zamolio bi clanove za par informacija vezano za auto. Planiram uzet GP 1.3 multijeta 75 KS 2006-2007 godinu, vidim na njuskalu ima svega i svacega pa se nebi bas htio zaletiti sa kupovinom. Uglavnom interesira me kaj bi se sve trebalo pogledat na doticnom autu ?, i posto vidim na njusci cijene stvarno dosta variraju pa me isto tako interesira kolka bi mu bila realna cijena. Isto tako me zanima odrzavanje doticnog auta. Ako bi neko mogo bacit koju informaciju a da ima ovaj motor u autu bio bi zahvalan.

Dr.Grande

Ja imam taj autić ali je 2009., onaj kao redizajn. Služi me dobrih 4 godine koliko je moj, i prodajem ga trenutno, tu je na forumu u Oglasima. Što se tiče održavanja, ne zahtijeva puno, s tim da sam ja svog stalno u autoservisima održavao. Eventualno prije kupovine pregledat ga u nekom servisu ili kod dobrog mehe, da nema grešaka na dijagnostici, da ne slini negdje i to je to. Zahvalan auto :)

Jus_us

Thx na odgovoru. Bacio sam oko na oglase i vidio tvog, cijenom mi je malo preskup, zato i trazim mrvicu starije modele.

alister

obrati pozornost da li slini ispod CR pumpe i u kakvom su stanju crijeva od turba, puna ulja ili ne