Bravo II Sajla Mehanizma Zaključavanja Vozačevih Vrata

Autor Different32, 27 Rujan 2018, 21:30:33

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Different32

Dobro veče pajdaši! Jeli ima itko ili da mi može pokušati nabaviti sajlu mehanizma zaključavanja vozačevih vrata? Može i cijeli mehanizam ak ne može samo sajla. Trgovine autodijelova nemaju ni jedno ni drugo, nijedan autootpad nema, ništa u oglasniku. Jedino tko ima su ovlašteni servisi, ali samo cijeli mehanizam i košta ko suho zlato. Radi se o Bravu, 2009 godina. Ako tko može nešto srediti nek se javi na pp. Plaćanje se podrazumijeva. Hvala.
"Why, Sir, you find no man, at all intellectual, who is willing to leave London. No, Sir, when a man is tired of London, he is tired of life; for there is in London all that life can afford."

Mike20

Vrata zaključava motorić u bravi.
Sajla ide od brave do unutarnje kvake

Different32

Bok Mike. Manifestira se tako da ne mogu otvoriti vrata s unutarnje strane. Puknula je sajla. Bio sam kod majstora. Jedino ovlašteni servis prodaje kompletni mehanizam zaključavanja, ali je cijena katastrofalno skupa. Treba mi neki Bravo s otpada.
"Why, Sir, you find no man, at all intellectual, who is willing to leave London. No, Sir, when a man is tired of London, he is tired of life; for there is in London all that life can afford."

Different32

"Why, Sir, you find no man, at all intellectual, who is willing to leave London. No, Sir, when a man is tired of London, he is tired of life; for there is in London all that life can afford."

Mike20


Different32

Moj bed, laik sam za aute. Javi ak mi možeš nabaviti tu sajlu.
"Why, Sir, you find no man, at all intellectual, who is willing to leave London. No, Sir, when a man is tired of London, he is tired of life; for there is in London all that life can afford."

Mike20

Pa cijena nije katastrofalna, nova original je 600kn, ako sam dobro vidio, original Fiat, broj 51827956
Znači na otpadu pola te cifre uvrh glave

Different32

U svakom ovlaštenom su mi rekli da moram kupiti cijeli mehanizam. Ne može samo sajla. Najniža cijena 800+ kuna. Kataloški broj je zapravo 51902605. E pa to bi bio sveti gral kad bi na nekom otpadu našao samo sajlu.
"Why, Sir, you find no man, at all intellectual, who is willing to leave London. No, Sir, when a man is tired of London, he is tired of life; for there is in London all that life can afford."

Mike20

Pod tim brojem mi niš ne izbacuje
Kod Engleza original Fiat 71funtu, nekih 620kn

Mike20

Ima i kod nas, Intercarsu, 616kn bez PDV, znači s popustom još na to 5%

Mike20

Znači to je komplet Novo, original Fiat, sajla i brava.
Kak znaš da rabljeno nebu ubrzo puklo.

Different32

Hvala na informaciji. Ak ništa morat ću kupiti novo. Pa pretpostavljam da neće puknuti kroz godinu dvije koliko mislim imati trenutni auto.
"Why, Sir, you find no man, at all intellectual, who is willing to leave London. No, Sir, when a man is tired of London, he is tired of life; for there is in London all that life can afford."

Mike20

Novo neće. Al čudno da je puklo, vjerojatno negdje na spoju ili kod brave ili kod kvake

Stilo M

Dali je majstor skidao tapicirung pa je vidio puknutu sajlu ili ovako od oka? Rijetko pucaju unutarnje sajle,problem zna biti u samoj bravi i zupcanicima
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

Different32

"Why, Sir, you find no man, at all intellectual, who is willing to leave London. No, Sir, when a man is tired of London, he is tired of life; for there is in London all that life can afford."