pomoččččččč

Autor GT Turbo, 02 Svibanj 2019, 07:44:25

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

GT Turbo

pozz svimaaa....pokusavam da otvorim novu temu u vezi dijelova i nekih pitanja ali mi ne dozvoljava, pa bih molio admine ako nije problem da mi prbace post ili ako ima netko da mi objasni pošto sam nov i zelen na fprumu :tres:...
ovako radi se o Puntu gt turbo 95god otislo mi je crijevo sto ide sa turbine na filter (gljivu) crijevo je istrunilo i puklo trazio sam po netu ali ne naÄ'em nigdje dali mozda netko ima ovdje za prodat ili ako zna nekoga i dali se moze rijesit da se napravi aluminisko...druga stvar  :facepalm: :facepalm: otiso mi sinkron druge brzine e sad jel mi moze netko pomoc da mi kaze sa kojeg auta mogu stavit drugi mjenjac ili bas mora bit sa turbaka....
zelio bih ga pokusat vratit u sto bolje stanje jer auto je bio kod mene prije 10god i sad mi se opet vratio  :bravo2: :hello2: napravljena je polu generalka reparirana turbina u planu je jos kopletan ispuh vjerojatno fi60 mozda i malo veci intercooler.....ispricavam se ADMINIMA sto post nije tamo gdje bi trebao biti  ako moze da ga premjesti....a vama ostalima ako ima ko za pomoc u vezi ovih mojih stvarčica :haha6: vidim po forumu da ima takvih turbaka...hvala unaprijed za pomoč


GT Turbo

e bas takva mi treba...moja se raspala