Lancia Delta 1.4 t-jet 120 Oro Bordeaux Pontevecchio+LPG

Autor Mike20, 20 Srpanj 2019, 21:23:48

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mike20

Felge sam dobio sa zimskim Sava XL gumama. Zimske bi trebale biti malo mekše.
Ali ja na ovim 225/45 udobniji

Mike20

Zamijenio sam oba prednja fara, jedan ganc novi iz dućana, drugi kao novi sa auta, oba originalna.




Mike20


Tooutman

Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

Mike20

Ovi su apšisali  :mad2:

Bila je dobra cijena, pa sam uzeo.

Inače, stavljam sad Castrol Edge Titanium FST ulje, i nešto manje ga potroši.

Dosadašnjeg Magnateca je potrošio nešto manje od litre na 12000km na kolko ga mijenjam.

Mike20

Prije koji dan okrenula okruglo



Auto toči vozi, zamijenjen set kvačila, zamašnjaka, potisnog lagera, osim što je kvačilo tvrđe, i kad je ugrijan, jedva se čuje neki zamašnjak

Isto zamijenjen semering radilice više preventivno kad je raskopano sve, novi seleni vilica, balans štange, semering getribe kod poluosovina.

Ulja troši i dalje isto, litra na 12 000km na koliko mijenjam ulje, plina troši 9-10 litara, ne razmišljajući o potrošnji.
Ove Vredestein gume su odlične i dalje

AntonioK


Mike20

A što kupiti, a da tako dobro služi bez problema?

Baš sam mjerio s ovim 225/45/18 gumama najmanja visina od poda do najnižeg dijela auta je 15cm naprijed kod plastike ispod kartera, 20 cm ispod poda gdje su sjedala.
Daklem bolje nego ovi novi poluproizvodi od novih SUV-ova :haha7:

A taj t-jet je definitivno najbolji mali turbo benzinac općenito, po svemu, trajnosti, jeftinom i jednostavnom održavanju, performansama, mogućnosti tuniranja itd itd.

Nikav ecoboost, tsi ili slični s plastičnim karterima mu nisu do koljena  :wink:

Mike20


Mike20

Btw, stavio sam Luk set, sve izgleda ko i OEM, potisni je isto FTE