Lancia Delta 1.4 t-jet 120 Oro Bordeaux Pontevecchio+LPG

Autor Mike20, 20 Srpanj 2019, 21:23:48

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

147


Mike20

Nekih 1000km odvrtio, ne fali ulja na Å¡ipki-to je dobro za početak  :roll2:

Zamijenio selene stražnjeg mosta-preventivo



Skinuo farove, leća se da izvaditi van kroz poklopac uz malu modifikaciju, odmah očistio leće i premjerio ih da vidim opciju bixenon leća, inače su u Lancii 3 incha leće





I malo igranja oko osvjetljenja tablice, led svjetlo od bmw-a E90 paše uz manje pripasivanje





Mike20


Mike20

Odvrtio nekih 10 000km. Na šipki ulja fali litra ulja, no slini mi ulje na brtvi kod hladnjaka ulja tj. izmjenjivača topline.
Tak da budemo vidli kad to zamijenim.

Potrošnja goriva je cijelo vrijeme 9 litara plina, uglavnom kratke gradske relacije 80%, otvorene ceste 20%.

Nakon što sam složio mapu plina, auto ide stvarno super, potrošnja plina je odlična, tim više što je masa praznog auta 1440kg.

Kleber Krisalp HP3 odlične u svim uvjetima, mokro, suho.

Tooutman

Mike daj stavi koju sliku. Samo citam slova. A koda da vozis duha :)

Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk

Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

Mike20


AntonioK


Mike20

Nešto malo.
I na Lancii je zadnja desna opruga pukla za 1/3 kruga na dosjedu mosta. Nema Å¡anse skužiti, dok ne gledaÅ¡ taj dio. PoÅ¡to je i rabljene teÅ¡ko naći, a i rijetko koja nije hrÄ'ava, dao sam napraviti nove u Rio opruge u Zagrebu. 600kn obje, raÄ'ene po originalnim, točno su ispale ko i original, po visi, tvrdoći.
Inače nema ih za kupiti u origginalu nit zamjeni jer su deblje od svih koje su išle na Brava

Malu čuniranja, bočni "trčeći" žmigavci od BMW E90, nije skroz na mjestu na slici, ali paÅ¡e skoro originalno  :party-smiley-016:



Nabavio sam originalni 2din ureÄ'aj, no zaključan je, ne mogu do broja Å¡asije originalnog auta, preko čega se može otključati, i nosio u dva servisa, isto ne mogu otključati



Našao sam da se kod može dobiti čitanje dump kodova iz oba čipa eeproma, al očito da nitko u tim servisima ne zna što to znači



g3ar

Znači radio je "vezan" za vozilo? To su napravili kao i na opelu
<3JTD

Mike20

Da.  Ne može se dekodirati preko onih serijskih brojeva generiranjem koda, a i zato jer je proizvoÄ'ač Magneti Marelli
Mislim da je isti i za Bravo

AntonioK

Takve sam i ja boćne žmigavce tija staviti,ali di ih nači da ne baca grešku?

Mike20

Ne baca za bočne žmigavce uopće grešku.

INače, ako netko zna taj kod skinuti s radija čitanjem kodova iz eeproma, nek javi, uz naknadu naravno

niko33

Treba to pothitno prodat!!
Neće se kvarit,jedna od rijetkih u gradu pa svi znaju di si...
Godine se vrte ali nevjerovatno je kak taj auto drži neku dozu elegancije-a ono ugrubo - fino spican bravo.
Srce me boli ka nisam uzel deltu 110kw umjesto ovog mlinca za kavu....
Još svako malo puknem pogled na njušku ali 90% 1.6 a to nebi...
Bi turbo ili benzin ali 110kw - inače me Miha svako malo sa svojim bravom posrami....
Drzte se dečki,i ja sam svoje nekaj sitno pobrisal danas.

Mogli bi na proljeće meet - vidim da ima dosta aktivnih a i stare bi mogli pozvat - jbs koji je auto bitno da bratski dijelimo Korona virus.....
Ja možda svoje sramote operem i fofotkam pa temu otvorim,imam koje pitanjce - na Renault klubu sam u drugom postu krenul napat i fizicki pa su me blago izbacila fina gospoda.
Nabijem ih.

Jbt Mike sad sam ti ubil temu a samo sam s sjetil na Renault forum...

Sutra idu Hrdava megy i siva zviezda na oredstavljanje da ne trolam već Mike mi već kaznu piše ......
Ima nas nekolicina i imozemo i pojest i popit.prespavat....

Ostalo u Niki temu/group kad napravim pa raspisemo!!!!

Imam 200 kn in posle na sok pivu .
Scums here teaski ali time been

Mike20

Bila ti je jedna Delta proÅ¡le godine u ÄŒK, 2.0 165ks. IÅ¡el sam ju gledati jer me zanimalo koliko je km skinuto, sve sam provjerio, al ispalo je da ima original 100tinjak 000km, 2010. Godina, imala je sustav za samo stalno parkiranje, 5000eura. Jako, ali jako sam razmiÅ¡ljao da prijeÄ'em na tamnu stranu dizela  :haha7:

Stvarno je bila prilika.

Naravno, prodana je odmah.

Je, mogli bi se okupiti, 200kn bude ti dosta, ja sam ionak na čaju  :roll2: