Voda u vratima

Autor Stilius, 19 Studeni 2019, 12:18:25

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Stilius

Pozz .. zanima me na koji način je ova guma stavljena. Imam vodu u vratima .. ne izlazi van


Stilius

Riješeno .. malo sam odvojio tu gumu i voda iscurila

Zdravko

Imam isti problem i svaki puta kada pada kisa ili idem u auto praonu moram prstima razdvajati gumu.
Zanima me kako to rijesiti? To je problem na lijevim zadnjim vratima, a ostale gume i vrata su u redu.

gandi

Vjerojatno ti se nakupilo smeca u odvodnim kanalicima. Malo odmakni gumu i procackaj po otvoru na limu.
Detaljnija opcija je rastaviti vrata i iznutra ocistiti

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

--->>>    click here      <<<---

forsage

osobno sam prilikom stavljanjazvučnika u sva vrata kad sam već skinuo door panele dobro očistio s unutarnje strane i provjerio da su rupe za odvod u limu na dnu prohodne, isprao vodom, osušio i nakon montiranja zvučnika dobro našpricao sa wd 40 jer to sprečava koroziju na tim mjestima i nakupljanje i zadržavanje vode ili vlage....vozački dihtung oko cijelih vrata je bio poderan kod praga pa sam na autotpadu uzeo cijeli, dobro ga oprao u vrućoj vodi i sapunici i namontirao ga...platio sam ga 20 kuna.Kome nije mrsko neka si sve dihtunge skine i dobro opere u vrućoj vodi sa sapunicom i prije ugradnje dobro osuši...ja imam običaj prije zime i kupiti običan silikonski sprej i dobro pošpricati te sve gumene dihtunge.
prvak Hrvatske u bespluznom oranju...

Zdravko


g3ar

<3JTD

Zdravko

Nema pomoći. Rekao bi da se ta gume deformirala, promijenila oblik , jer su ta vrata uvijek zatvorena. Mislim da se jednostavno priljubila uz rupe i to joj je sada prirodno stanje. Voda bi trebala otijecati kao i na drugim vratima. Znaci nakon kiše, gumene rukavice ili one sa benzinske i prodem izmedu vrata i gume.
Mislim da je isto guma na staklu vrata propusta vise vode nego dok je bio nov. Zub vremena, nemožeš očekivati od auta 2007 da je ko nov. Mora imati neke nedostatke.