Seicento putopisi 😊

Autor mario1984, 19 Siječanj 2020, 14:21:53

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

mario1984

Evo, otvorio bih ovu temu pa ako sam fulao sto, ispravite me molim vas. Dosad sam se Puntom imao turneje koje su u prosjeku bile po 500 km u danu. E sad je dosao Seicento pa sad s njim zapocinjem turneje. Volim se provozat i naravno igrom slucaja, kako sam uzeo Seicenta, on je taj kojim se provozam kad je prilika. Svi mi radimo za plaću, i uz dvoje djece i kucanstvo, imam autic koji me moze prevest a ne trazi puno novčića. Naravno, ne kukam, nego svi mi koji imamo obitelj, slicno razmisljamo pretpostavljam pa ne trosimo bezveze. Uglavnom, sa Seicentom, sam bio na Zavižanu, na samom vrhu.. Od Plitvica se islo seoskim cestama, Saborsko, Otočac, Krasno, Zavižan, a sa Zavižana se islo na drugu stranu Velebita, Sv. Juraj, Senj, Vratnik, Brinje, Ogulin i opet OlaÅ¡ki, Saborsko, kući. Cca 350 km. Nista strasno. Eto tolilko. Ako tko ima volje ili isto kakvih putopisa, samo piÅ¡ite 😊ðŸ'

























Huawei P10

Seicento Trofeo

Nemam bas nekakav poseban putopis, ali nema di me nije seicento odvea, joÅ¡ otkad sam bia mali u obitelji su se vozili samo talijani i uvik je tu bia neki cinquecento ili seicento uz obiteljski auto. Nema puno da sam položio, al slažem i igram se Fiatima već dosta vrimena, dida prinia na oca pa tako on na mene. Trenutno imam tri Seicenta koji su u funkciji i jednoga za dijelove. Zadnji putopis je bia u Karlobag, ja i tata smo se samo uputili, kupili nesto za jesti i samo uživali u cesti i danu. Nema auta kojeg je lipÅ¡e vozit od Seicenta, pogotovo kad je spuÅ¡ten pa osjetiÅ¡ svaku grbu i neravninu, a sa Å¡irokim gumama svaka te neravnina vuče. Nadan se da ću u budućnosti imati viÅ¡e avantura s njim, nakon Å¡to proÄ'e ova situacija s koronom planiram u italiju s njim, nas par prijatelja po otpadima skidati dijelove i guÅ¡tati samo.