Fiat Marea Weekend 2.4 JTD 1999. iskustva

Autor BabaLumba234, 16 Rujan 2020, 10:12:36

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

BabaLumba234

Pozdrav,moze mi neko reci vise o tom motoru i autu kvarovi,pouzdanost itd.. :tippen:

Boxer

Imao sam točno takav auto, točno tu godinu sa full opremom, izuzetno kvalitetna izrada, motor je imao manu lupkanja uljne pumpe, to sam riješio zamjenom uljne pumpe. Kvačilo i zamašnjak su oko 4500kn čini mi se. Potrošnja super, perormanse odlične, prostora ko u priči, generalno izuzetan auto.


Kupio si je ?
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

dinko1981

Ali treba uzet u obzir da auto ima minimalno 17g i xxx kilometara i da im limarija nije jaca strana, zbog tog je vecina i zavrsila u presi.

Boxer

Moja je bila bez grama hrÄ'e i nikakvih naznaka nije imala u ono vrijeme ali to je bilo prije 13 godina :)
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Mike20

AKo naiÄ'eÅ¡ na primjerak ko boxerov, uzmi.
Al takvih više nema.
U protivnom, preporuka je da zaobiÄ'eÅ¡ taj auto.

dinko1981

Citat: Boxer  u 16 Rujan 2020, 12:30:18
Moja je bila bez grama hrÄ'e i nikakvih naznaka nije imala u ono vrijeme ali to je bilo prije 13 godina :)
Prije 13g sam ja jos bio mladic 😁

BabaLumba234

#6
Auto sam vec kupio,jako sitno hrÄ'e skoro pa nista motor 292 tkm radi ko vura,mjenjac odlican platio sam ga 5000 kn.Jedino na nekim mjestima se lak oljustio ali nista sta se nemoze doma napravit.HLX Full oprema :funnyshit:

Boxer

#7
Takva je bila moja, srebrna metalik, prodana u Zadar pa otišla nekud u Slavoniju ako se ne varam. Plava plišana sjedala, kožni volan, komande na volanu a kvaliteta izrade dostojna najboljih mercedesa :ok1:
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

BabaLumba234


gandi

ÄŒestitke na autu

A sad se odi predstaviti.
--->>>    click here      <<<---