Molim pomoc

Autor MilanSisak, 12 Listopad 2021, 17:18:09

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

MilanSisak

Krenem maloprije sa djecom u auto i upalim ga i nemoguće jak zvuk iz motora,grane ,ugasim i imam šta za vidjeti. Netko je brusilicom izrezao katalizator . Preko noci . Pozvana policija,ako šta saznaju budi javili. Radi se o SX modelu iz 1994. Moj pokojni otac ga je vozio ,a i djeca vole taj auto. Njihov pogled mi je bio gori od potresa od kojeg se još nismo oporavili . Pitanje glasi koliko bi me koštalo da se to popravi a da bude neka realna cijena ? Može li netko pomoći ? Imam i sliku kako to sada izgleda. Hvala


MilanSisak

Piše da nemaju na stanju ovaj jeftiniji . I još ruke ,znači da me lik opljačkao za 1500 kn. Idem pa par litara skupog benzina i napravit sacekusu za lopova

Memphis

Probaj nazvat kelu za neki rabljeni ... on nema velike cijene

Mike20

Katalizatori koji su originalni i s auta prije 2000.g, su jaaaaako traženi. Navodno od Corse iz 1996 benzinca im anajviše plemenitih metala u sebi, pa kao rabljeni se ne prodaje, nego sakupljačima, i to navodno parsto eu.

Tak da mislim da rabljeni original možeš zaboraviti. Zamjenski novi ima puno manje tih metala u sebi, pa je jeftiniji.

Al da, oprao te.
https://www.ebay.com/itm/193737253709?epid=891195005&hash=item2d1ba3e34d:g:cVUAAOSw62thSQgc

Računaj 200 kn max da ti to zavari, i to ispadne pola cifre.
Osim ako ti je stavio neki bolje kvalitete, al da je duplo bolji- nije sigurno

MilanSisak

Sve nam je to previše za platiti,bit će to izgleda jedan tužan kraj jednog starog auteka. I registracije koja traje do 2 mjeseca

forsage

stavi samo cijev bez kat i gas dalje
prvak Hrvatske u bespluznom oranju...

Mike20

Naravno, može i samo cijev, al neće proći tehnički.
Osim ako više neide na tehnički

venom

Svaka firma/osoba koja se bavi auspusima ima zamjenste metalne katalizatore, cijene s ugradnjom su max 1000kn.
Pogledaj u svojoj blizina da li ima kakva takva firma.

boresky

Koji debil,aloooo!?!
Moraš bit stvarno glup to ić radit nekome u dvorištu.....
Nedavno smo baš čitali tablicu Punto 1 je 1500 kn.
+ ko ne maze,taj ne vozi +