Main Menu

Dash cam

Autor tupi kut, 23 Kolovoz 2022, 16:16:08

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

tupi kut

Koristi li netko dash cam u autu ,ako da koji imate
miki ZD

Mike20

Da, već godinama, 70mai

Tooutman

ima kakve koristi od njih u slučaju nezgode od strane policije / osiguranja ili je još to za privatnu kolekciju samo?
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

tupi kut

Citat: Mike20  u 24 Kolovoz 2022, 08:11:22
Da, već godinama, 70mai

koji točno mode i koliko si zadaovoljan sa njim
miki ZD

Mike20

#4
Mislim da je smart pro model sa dodanim gps-modulom.
A500 je nasljednik.
Prezadovoljan, Sonyjev senzor slike, po mraku se dobro vidi.
Zaboravim da ju imam u autu.

Citat: Tooutman  u 24 Kolovoz 2022, 10:49:55
ima kakve koristi od njih u slučaju nezgode od strane policije / osiguranja ili je još to za privatnu kolekciju samo?

Da, ima.

tupi kut

Niceboy auto kamera PILOT XR Radar


ovo mi se čini ok
miki ZD

Mike20

#6
Sve su kamere dobre više-manje samo one s boljim senzorom su dobre i po mraku/slabom svjetlu

https://www.smartus.hr/xiaomi-70mai-a800-4k-dash-cam-1842.html

Je duplo skuplja, al vrijedi. Plus i stražnju kameru možeš dodati.
Plus imaju i ADAS koji čak i ne radi loše

forsage

#7
Joying zajedno sa android radiom i stražnjom kamerom...uz bluetooth adapter ima i praćenje vozila u blizini, upozorenje na zaustavljeno vozilo u traci, lane assist...radi u koordinaciji sa isporučenim GPS prijemnikom koji je došao sa svime u paketu.
prvak Hrvatske u bespluznom oranju...

tupi kut

Citat: forsage  u 24 Kolovoz 2022, 23:45:22
Joying zajedno sa android radiom i stražnjom kamerom...uz bluetooth adapter ima i praćenje vozila u blizini, upozorenje na zaustavljeno vozilo u traci, lane assist...radi u koordinaciji sa isporučenim GPS prijemnikom koji je došao sa svime u paketu.

extraaaaa





ovu sam našao  smartus nema ništa na skl.

https://iponcomp.hr/shop/proizvod/70mai-dash-cam-pro-plus-nit-zakljucavanje-camera/1913892?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

miki ZD

Mike20

70mai je inače Xiaomijeva marka

venom

Pred kaznenim djelom se obavezno uvažava snimak sa dash cama, mobitela i slično.
Kad je prekršaj u pitanju volja suca je da li će uvažiti snimku, ali je obavezan pogledati je u koliko je priložite u predmetu.
Moje iskustvo je pozitivno što se toga tiće, jer i da je odbije kao dokaz, ne može sebi izbiti iz glave i zaboraviti ono što je taj trenutak vidio, a snimka ne laže.

Mike20

Bit priče je da ne smiješ javno, bez dozvole, objavljivati snimljeni sadržaj, na kojem se vide nekakve identifikacijske oznake, u ovom slučaju reg. pločice.

Memphis

Imam ja 70mail 1S al slabo se tablice vide

tupi kut

Uzeo sam  a500s pro+,nije mi jasno zašto u driving route nacrtana je ruta narandžastom bojom ali bez mape,nema ulica,kako to riješiti.

Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk

miki ZD

tupi kut

Ovako izgleda

Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk

miki ZD