H7 žarulje

Autor topolino, 04 Lipanj 2023, 20:29:28

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

AntonioK

Citat: Gillet  u 12 Lipanj 2023, 19:27:26i tako,,sa MK led naručen Osram h7 led,150 ojra,jamio na 12 rata,,legalno za uporabu u Cro... vele meštri da za Maxa,po njemačkom katalogu ne treba adapter,,makar sam ja skeptičan po tom pitanju,,ne znam kak se učvrsti žarulja,, no, imaju i adaptere, pa bum videl,,,,
skretanje svjetala po zavojima za B maxa iz 2014te je SF.... :mjuza:  :costumed-smiley-0291:
Tribale bi i meni 2 para tih h7.Kako svitle?

dinko1981

#16
Citat: Gillet  u 12 Lipanj 2023, 19:27:26i tako,,sa MK led naručen Osram h7 led,150 ojra,jamio na 12 rata,,legalno za uporabu u Cro... vele meštri da za Maxa,po njemačkom katalogu ne treba adapter,,makar sam ja skeptičan po tom pitanju,,ne znam kak se učvrsti žarulja,, no, imaju i adaptere, pa bum videl,,,,
skretanje svjetala po zavojima za B maxa iz 2014te je SF.... :mjuza:  :costumed-smiley-0291:
Legalno je samo ako napraviš tzv mali atest (300kn) a njega možeš napravit samo ako su žarulje homologirane za konkretni model vozila. Spisak homologiranih modela auta imaš na osramovoj stranici.
https://www.osram.hr/night-breaker-led/

AntonioK

Eto barem mi je fiat 500 na listi kompatibilnosti

Gillet

to je focus,, moj max je titanium oprema ali nema levo desno,, samo podešavanje gore dole , ko i večina afta,,,,

Gillet

Citat: AntonioK  u 13 Lipanj 2023, 14:41:37Tribale bi i meni 2 para tih h7.Kako svitle?
tek su naručene,,javim ad instaliram...

Gillet

Citat: dinko1981  u 13 Lipanj 2023, 15:02:07Legalno je samo ako napraviš tzv mali atest (300kn) a njega možeš napravit samo ako su žarulje homologirane za konkretni model vozila. Spisak homologiranih modela auta imaš na osramovoj stranici.
https://www.osram.hr/night-breaker-led/
Max je homologiran,,sve legal,,,

Gillet

montaža nightbrakera h7 led uspjela,,adapter ne treba,, malo sam se prepal jer žarulja ide na knap u far, ali uspjelo je,, i sad čekam mrak pa davidim valjala li to kay.




Dotz27

Meni je i dalje fascinantna cijena 150eura za 2 zarulje... Show, al ajd bar si legalan.

Gillet

uzeo na 12 rata,pa nije tak strašno,, da su skupe,,jesu :formula:

topolino

ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Gillet

ima ventilatore...makar još ni pravi mrak, svetli šire i duže,nitko mi nije blical,svetlo je hebeno bijelo,, ja zadovoljan...






topolino

Moze imati i klimu sa DC inverterom marke Toshiba. Ako je zboksano unutar fara i zatvoreno poklopcem bude vikalo HOT, HOT, Main got 😂
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Gillet

more vikat i Achtung,dihtung.. :crazy2:

AntonioK

#28

Citat: Gillet  u 16 Lipanj 2023, 17:21:13uzeo na 12 rata,pa nije tak strašno,, da su skupe,,jesu :formula:
Stavi link di si ih kupija

AntonioK

Btw ima tko neku preporuku za H1 led s kine? Ja testirao ove na svom bravu. Bas gledao na minimalni dizajn da pašu bez modifikacija. Islo kao dugo svjetlo bez problema svjetlilo jako, ali kao da nije bilo u zaristu. Znači nije imalo jačinu na daljinu nek je sve okolo bolje osvjetilo.

NA glavno svjetlo u leću je nisam montirao jer mi  limić radio probleme, makar kasnije frend je u svoj bravo stavio  i veli da je zadovoljan kako svjetli, bolje nego na obična jedino ima grešku na tabli. Osobno ne mislim davat cca 20 eur za svaki set da isprobam... pa eto ako je netko nešt drugo probao.
[/quote]

imam nešto u planu za naručiti,pa ti javim