H7 žarulje

Autor topolino, 04 Lipanj 2023, 20:29:28

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Gillet


Gillet

dođlo vrijeme da se i atest za osram led napravi,,, skinul onaj certifikat putrm broja na kutiji, no on je na njemačkom i engleskom,,, sad ne znam kaj budu na STP rekli,, jel ko sa forma atestirao navedene žarulje? SVAKI INFO DOBRO DOŠAO... :bok1:

Miha.

Nikako. Tvoj auto tj. niti jedna Lancia nije na spisku za legalni atest :to:
Kod Fiata je na popisu 500, Tipo, Doblo

Mike20

Tak je, budeš oh skidao prije tehničkog.

Tom

Da da, skineš prije tehničkog i vratiš poslije.

Na ženinom Q3, umjesto xenona D5S (počele su titrati), stavio sam LED D5S.
Nije na tehničkom ništa prigovarao, čak nije niti pogledao lampe
Elektronika radi na sivi dim. Kad taj dim izađe... više ne radi...

Gillet

ako ovi postovi idu mene, moj auto je na spisku, mislim da sam pogriješio kay nisam napisal da se radi o B Maxu,a ne o Lancii od bolje polovice,,maj bed,, sorry...

the-rider

ja kad sam gewinde atestirao sam ponesao na engleskom tuv
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Gillet

za sutra dogovoren atest pa javim kak sam prošel..za ypsilonku je samo h7 dozvoljen,a ženina ima h4 žarulje kojih nejma na spisku,, baš šteta.neku večer sam vozil lanciu i ta svjetla su katastrofa,,,, moj fićek iz 1973 je puno bolje svetllil.....

Tom

To je isto tako kako sam imao problem s Cliom.
Iako je i moj bio BB_BR model na koji serijski idu xenoni, nakon atestiranja uspio dobiti odobrenje, a na kraju ipak nisam uspio atestirati iako je imao sve ugrađeno tvornički. Obrazloženje je bilo da na 1,5 dci ne može, ali može na 2.0 Sport 172, 182 i RS
Elektronika radi na sivi dim. Kad taj dim izađe... više ne radi...

Mike20

Nakon raznih vrsta kineza, tipova led ica, uzeo sam taj Osram, je skupi,ali snop je originalan kao i halogena, stvarno nevjerojatno, neusporedivo s najskupljim bezveznim kinezima.
Tako da bolje platiti više nešto kaj valja u ima 4 godine garanciju ili 60 000km, što prije nastupi

Gillet

a jesi li i atest napravil?

Mike20

Nije za moj auto.
Naravno, sve po peesu  :mjuza:

Gillet

atest Osram H7 Nightbraker LED izvršen,,33 ojra i neka svijetli,,,, :huepfen024:

Mike20

Eto, jako jednostavno

Gillet

još ako bu i h1 homologaciju dobile ,, odmah stavljam,,,,jedino ne znam koja to ypsilonka ima h7 žarulje, moja ima h4 i nisu na spisku,,, ne znam da li ih phillips ima,bum pogledal,,