Upit u vezi follow me home

Autor Dotz27, 14 Srpanj 2023, 23:47:38

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Dotz27

Dosao sam na suludu ideju da stavim to na alfu, svjestan sam da dodatno opterecujem aku sa tom gluposti ali uskoro cu na godisnji i kramanje se podrazumijeva.. Frend mi je dao ideju da nadem zice od zadnjih svijetala i prednjih pozicija i spojim to na plafonjeru, i kak se auto zakljucava i otkljucava da se tako pale i svijetla, no svako otvaranje i zatvaranje vrata pali te iste pozicije i farove iza sto  je malo ono.. Cudno.. Ima li smisla spajati to direktno na relej od plafonjere da se ne opterecuje sama plafonjera i zice, ili bas postoji modul koji simulira follow me home? Suluda ideja ali eto.

topolino

Ako punto mk2 2003 g. ima tu funkciju cisto sumnjam da nema i 156.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Dotz27

Mozda unutarnji FL i/ili vanjski, moja nema :D

topolino

Vanjski. Probaj: kontakt off i drzi stisnutu tipku za funkcije BC na rucici brisaca. Onda se na satovima (display) pojavi vrijeme da biras koliko dugo da svijetle kratka svijetla. Kada ugasis motor ostanu raditi i kada otkljucas auto daljinskim se pale. Punto je dynamic oprema 44kw. Nemam auto pri ruci (na popravku je) da ti provjerim tocno proces aktivacije.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Dotz27

Ne kuzis, nemam board computer, fl unutarnji 2002 nadalje ima to moja je 2001... *** ga.

topolino

ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Tom

#6
156 unutarnji redizajn to ima, moja je bila 2003 g.
Kad si ugasio auto, povukao si ručicu prema sebi kao za blicanje i radilo je oko pola minute
Elektronika radi na sivi dim. Kad taj dim izađe... više ne radi...