GP 1.4 16V Zamagljivanje stakla

Autor eLaCiD, 28 Ožujak 2024, 07:41:22

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

topolino

Mozda ti se cini glupo pitanje. Kada vozis po kisi bez klime na koliko ti je podesena temperatura na termostatu?
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Tom

#16
Imao sam ja GP Sport s panoranom, no meni se nisu maglile šajbe niti je bilo gdje curilo, nego je smrdilo po vlazi. Kad otvoriš panoramu, u uglovima su oni odvodi za vodu, na mom je to bilo zaštopano, nije curilo van, već se gore oko gume gdje sjeda staklo zadržavala voda. Uzmeš sitnu sajlicu i proguraš kroz te otvore da ode voda.
Elektronika radi na sivi dim. Kad taj dim izađe... više ne radi...

the-rider

pa ocito negdje pusta voda
nosi nekom karoseru koji se kuzi neka ga pregleda
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

eLaCiD

Citat: Tom  u 11 Lipanj 2024, 15:12:28Imao sam ja GP Sport s panoranom, no meni se nisu maglile šajbe niti je bilo gdje curilo, nego je smrdilo po vlazi. Kad otvoriš panoramu, u uglovima su oni odvodi za vodu, na mom je to bilo zaštopano, nije curilo van, već se gore oko gume gdje sjeda staklo zadržavala voda. Uzmeš sitnu sajlicu i proguraš kroz te otvore da ode voda.

Otorio panoramu al da ga jbš nigdje ne vidim bilo kakav otvor za odvod vode. Na prednjem dijelu gotovo na kutu bi mogla biti nekakva rupa al u njoj je original okrugli gumeni  čep debljine cca 5 mm
098  38 77 11
elacid@net.hr