1994 - Kappa

Autor a.m.alfa, 15 Rujan 2007, 21:04:21

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

mikeg20

Lancia je bila oduvijek bila malo konzervativnija od Fiata i Alfe što se tiče dizajna. Al unutrašnjost je jako dobro napravljena i nije nikakva kopija. Prednja tanka svjetla su poprilično moderna bila za to doba. Naravno o ukusima se ne raspravlja

stipe

nije ni meni sila izgledom izvana, a bome ni iznutra....

al kad se vozi, auto je preudobno, ide predobro, totalno zaboravis na izled...

zvrk

Da malo dignem temu iz mrtvih...

Naime, prodaje se jedan rijedak primjerak Kappe kod nas....a to je Kappa Coupe 2.4/1999 g. - 129kw

Auto je opremljen kožnim sjedalima "Poltrona Frau" koja imaju grijanje i elek.podešavanje.
U savršenom je stanju i idealna prilika za kolekcionare.

       

I usput par fotki...kad već dižem temu....

               

franjo-fritz

 ;D     takvu sam naÅ¡ao u italiji-veneciji spremnu, za preÅ¡anje
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

pajdo

Predobar auto!!!!   :care1: :care1: :care1: :care1: :care1: :care1: :care1:
The italian lifestyle

Miha.

Meni je jedino iznutra super, izvana mi liči na one stare američke koji od limuzine s 6m naprave coupe tak da mu izostave zadnja vrata :laughting:

zvrk

Dizaj je svakako "talijanski"....ne mora se svakom sviÄ'ati....ali joj se mora priznati da je top klasa...
Po pitanju udobnosti, luksuza interijera, motorizacije....nema joj premca....

Ne mogu se sjetiti konkurencije iz tih godina..? Zna netko?

To bi bila neka srednja (viša?) klasa coupea...?

Nešto tipa Peugota 406 coupe?

vrtek

ovakvoga coupea sam htio kupiti prije 7-8 godina, samo 2.0 T, još se i danas naježim kak je to trgalo cestu, bili smo na probnoj vožnji stari i ja, nakon toga smo otišli na konjak da se smirimo.... :)

kekač

Ja sam se vozio sa frendom u 2.4 JTD.. Nikad brže i udobnije nisam došao do Poreča.. Cca 150 km/h po ipsilonu (naravno ne na svim dijelovima..) ali ni ne osjetiš brzinu..
Kao da sjediÅ¡ doma u kauču..  :care1:
RI team vulgaris   :D:  pijanduRI team   :drink:

goran86

Citat: franjo-fritz  u 05 Veljača 2012, 22:23:48
;D     takvu sam naÅ¡ao u italiji-veneciji spremnu, za preÅ¡anje

daj me nemoj zezat... pa ima ih svega nešto preko 3000komada

zvrk

onaj tko ima para, i ima već 2-3 auta....ovo mu je idealna prilika da za "male" pare kupiti raritet koji će ziher za 20-ak godina biti jako dobra "nekretnina" njegovom sinu.....ili možda joÅ¡ bolje rečeno, to bi bilo najbolje ulaganje....jer će mu se tih 6000â,¬ i kusur jurića oploditi na ziher 20,000â,¬ za 20-ak godina...

to treba kupiti, spremiti u garažu i zaboraviti.....i onda sinu kad položi vozački otkriti da si mu to ostavio u nasljedstvo, ali da je ne može voziti....već samo gledati....  :lol

autoservis-edo

Kod mene u dvoristu stoji isto kappa ali nije coupe nego karavan i iz nje je motor metnut u mojeg brava 2.0 20VT a kaj se kappe tice mogu samo rec da je auto imao uredne papire slagao bi nju a ne brava,auto ima klimu,abs,brusenu kozu nutra,brembo celjusti,orginal cd radio sa navigaciom,sve na struju od siceva do retraca......i jos k tome auto izvana izgleda ko avion a i tako ide sa motorom od 220 konja...

zvrk

ma to su bile luksuzne krstarice....  :slin:

goran86

i karavanke su isto rijetke....

ima evo u oglasu 3 20vt... a cijene su 3500-4200e....

Al zato ta godina uz tu opremu je kaj se tiče konkurencije takoreći Ä'abe

autoservis-edo

Meni je sve bilo zao ovu rastaviti za djelove ali nisam mogao rijesiti papire pa joj je to bila sudbina ali radije bi se sad vozio u njoj nego bravu,tempri ili marei