1985 - Delta S4

Autor LP3871, 25 Studeni 2007, 22:24:06

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

LP3871


MaliBuda

#1
Dakle neznam od kuda da počnem:

Jedinstvena prilika da dobro pogledate ovo čude tehnologije prošlog stolječ.
Teško je nači pravu riječ za ovakav izvanredan automobil---moja riječ je
ÄŒUDOVIÅ TE-> i to u svakom pogledu od izgleda, do principa rada te same
konjaže koju ovaj automobil isporučuje na sva četiri kotača.
Znači da počnemo iz početka S4 je proizveden 1985 godine te vozio grupu B
do 1986 godine, kad je Grupa B (rally smrti) i ukinuta (svi znamo zašto). Dakle
radi se o autu koji je iz središnje smještenog motora obujma 1759 ccm (moj motor
u tipu) izvlačio nevjerovatnih 650 ks (otprilike jer u za svaku utrku su bile druge
postavke čak do 1000ks) uz pomoć turbo punjača i kompresora (da bi se izbjegla turbo rupa pri malim okretajima), svu tu snagu prenosila na za to doba revolucionaran pogon na sva 4 kotača,
te ubrzanje do 100km/h za svega 2.4 sekunde (može u f1 team).Nažalost na kotačima uz ovjes koji nije bio na razini zahtjeva automobila, naravno zbog toga su se dogaÄ'ale mnoge
nesreće s katastrofalnim posljedicama. R.I.P.
No to je danas iznimno rijedak auto najme zbog homologacije ih je bilo potrebno proizvesti 400 komada, toliko ih i je kupljeno....danas ih na cesti i utrkama ima svega 200tinjak.Å TETA.





Volio bi da pogledate malo filmiće o LEGENDARNOJ RAKETI

http://videos.streetfire.net/search/Lancia/0/906BD534-F8E5-40A4-A657-7474A032411C.htm

Rally formula:

http://videos.streetfire.net/search/lancia/1/e818069f-48fe-4bd4-8f69-b994e6787959.htm





Bravo

Majko mila, koji je ovo stroj, a kak sam ima rješen dovod zraka u filter

Dario 1

#3
e to je auto....

sidekick

Citat: MaliBuda  u 05 Prosinac 2007, 10:51:00

može u f1 team


neznam koje godine je to bilo ali S4 je na stazi u Estorilu radila vremena da bi se bez beda kvalificirala u top5 startnog poretka ondašnje F1


Lancia nije stala samo na njoj, takoÄ'er je i razvijen koncept triflux tj. dva turba + kompresor
ali nakon tragičnih dogaÄ'aja u grupi B odustalo se od svega



MaliBuda

To Turbopero: apsolutno točno :ok:

Henri Toivonen


Vozač Lancie delte S4 u grupi B, 1985 godine bio je Henri Toivonen,izrazito nadaren vozač.
Osvoio je 2 mjesto u ukupnom poretku 1985 godine. Godine 1986 krenuo je po naslov prvaka impresivnom
pobjedom u montecarlu. Sljedeća utrka je bila na Corsici gdje je tragićno preminuo Henri Toivonen (finac) i njegov suvozač Sergio Cresto (amerikanac). Znači bila je to druga utrka Na Corsici nakon što je Henri prvu uvjerljivo osvojio,
drugu je takoÄ'er vodio do tog kritičnog zavoja gdje je sletio u provaliju te eksplodirao. Vatra je uniÅ¡tila sve dokaze
tako da se do dana današnjeg nezna pravi razlog njihove pogiblje.
Kružile su svakakve priče no jedno je sigurno nisu baš bile normalne okolnosti izletanja, lancia nije bila u kvaru.
Lude 80 te......
Bilo kako bilo nekoliko sati nakon tragičnog dogaÄ'aja predsjednik FISA-e Jean-Marie Balestre zabranio je grupu B i tako
okončao eru popularnih i bjesnih rally automobila,po meni Grupa B je najbolje što je automoto sport ikada pružio... :car1:

Kako je izgledala utrka na Corsici
http://www.youtube.com/watch?v=d5HY_lVBWXU&feature=related


MaliBuda

formula je ne interesantna nasprem ovog čuda starog 20god. da mi je samo jedna minuta u njemu
strašno :car1: :car1: :car1: :car1: :car1: :car1: :car1: :car1: :car1: :car1:

STRAÅ AN VIDEO



clio

bohte koja snagaaaaaaa!!!!!!!!!!
to treba znat vozit,tip ju vozi ko da je moj punto....strasno...po zavojima klizi....cudo kako ju vozi.... :hehe:

tomislav livno


Green Punto

Auto perverzije  :slin:  :wanker:  :wanker:
Cuore Sportivo   :wiii:

alfaomega

Da to su bila čuda od auta! Da vam dokažem da Lancia još uvijek živi moj prijatelj je nedavno prodao Lanciu Deltu Martini za 25000 eura, auto je bil ko iz dučana. Tak da oni koji kao i ja pate za takvim autima može ih se nać no treba imat dubok džep kako bi ih i posjedovali.