1987-LANCIA DELTA INTEGRALE

Autor MaliBuda, 04 Siječanj 2008, 03:27:04

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

zvrk


casual


HGT-155 ZG

Predivna je... viÄ'am na maksimiru cesto crveno u urednom stanju.. :partytime

franjo-fritz


[/center]

[/quote]                        e ovakva je moja bla identična . kupio je 90-tih godina za 13.000dm
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Gemist Nino


franjo-fritz

#35
Citat: Gemist Nino  u 31 Prosinac 2011, 10:39:56
Franjo ti si moj idol!!! :resp
ma ja sam bio budala Å¡to sam ju prodao -   :tres:  :tres:   :tres:   :tres:   :tres:  :tres:

ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

kekač

bivši susjed je slagao hf-icu.. kad je krenuo nije imao čak ni njezinu karoseriju nego karoseriju od dedre kojoj je otpilio zadnji kraj.. karoserija je uglavnom bila slagana od 4 auta, a kad je došla sa farbanja nigdje se to nije vidjelo..

pošto je čovjek mehaničar, sam je složio cijeli motor.. sve dijelove podvozja je ofarbao..

projekt je na žalost stao jer je čovjek ostao bez posla, a prije toga mu nije pasala turbina koju je imao tj. bila mu je preslaba.. :lud

auto je praktički cijeli složen osim turbine i auspuha, atestiran je i stoji u garaži pokriven sa dekom...  :kmeee

to je ljubav.. kad sam pričao s njim rekao je da mu je hf - ica joÅ¡ ko mulcu bila san i da je rekao da će ju jednog dana imati..  :care1:
RI team vulgaris   :D:  pijanduRI team   :drink:

zvrk

e to je prava ljubav....pa makar trajalo 30 godina taj čovjek će jednom ipak imati i voziti svoju HF-icu...  :care1:

kekač

trebao si vidjet kad je karoserija došla sa farbanja.. doslovno kao da je sišla sa trake.. ničega nije bilo na njoj i on je sve sam slagao.. struju, tapicire, stakla, motor, podvozje... sve..
RI team vulgaris   :D:  pijanduRI team   :drink:

maki21

ja sam imao deltu 2 hpe evo 500 strasan auto ali ipak mi je ova prva puno puno bolja

sinek

Rijedak primjerak iz grupe B, brutalna Lancia Delta S4 rally (Martini racing)  iz 1986, legenda rally utrka sjaji se sva sreÄ'ena na web stranici trgovačke kuće duPont REGISTRY, početna cijena $850 000, auto se nalazi u Italiji pa tko voli nek izvoli.






Pale Integrale

Da i ja napišem pokoju riječ o ovom posebnom autu pošto sam vlasnik jednog od primjerka...
od malena mi je san bio jednog dana sjest u kraljicu i uživat s njom,spletom okolnosti ostvario mi se san te sam ponosni vlasnik jedne.
kroz vožnju auto pruža čudan osjećaj sigurnosti,imate osjećaj da jednostavno nemožete izletjeti sa ceste koliko auto dobro leži na njoj.ubrzanja su zbilja posebna i teško ih je opisati,jer sa danas realno gledajući mršavih 200 ks auto pruža puno više nego mnogi danas gti,type R i ostala elita pojedinih modela.
Pogon je zbilja dosta pametno izveden s srednjim diferencijalom visco i zanjim diffom torsen.pruža zanimljive mogućnoti na snijegu(na makadamu nisam silio previše jer mi je žao lomit auto bez veze) s ljetnim gumama po snijegu bez problema se da vozit i guštat...
neznam ča da više napišen,pa ako ikoga zanima pokoji detalj rado ću odgovorit

kiky776

Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

cicili


abarth22

Citat: Ivek Zapresic  u 31 Prosinac 2011, 11:27:16















Jedna u fazi slaganja.....


kakav sex slike su odlične! di se može pogledati još??