Novi Bravo - NEDOSTACI tj. GREÅ KE

Autor 2xMAR, 04 Srpanj 2008, 23:46:10

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

beks

doduše ak pridržiš ručicu malo duže sekundu ili dvje onda ostane

2xMAR

Sad kad je ujutro -10,-12 nema šanse da ostane uključena koliko god da je pridržim. Desni je dosta gori od lijevog. A možda je, nadam se, stvarno stvar u gumi jer kad je brisač na najbržem stupnju, dovoljno ga oštrije pogledat da se vrati jedan nazad.

Vedrikus

Otkvačite gumu od plastičnog kučiÅ¡ta i malo ju odmaknite,radi ko beba.Nije rijeÅ¡enje ali dokaz da guma nateže ručicu. Mislim da to zovu diječije bolesti novog modela  :neznam:

pirec

Nije to dječja bolest,to je bilo isto i na Stilu tek kad si gumu izvadio iz sjedišta onda je ručica radila kako treba!!
DA SAM NORMALAN POLUDIO BI!!!!!!

Vedrikus


speljac

Na mom sve normalno funkcionira. Nisam primjetio nikakve dječje bolesti. Auto je jako kvalitetno napravljen

pirec

I kod mene sve normalno funkcionira,ali to je bila"dječja"bolest na Stilu uz naravno sve ostale!!!
DA SAM NORMALAN POLUDIO BI!!!!!!

Vedrikus

Kaj je najbolje  i meni rade normalno baÅ¡ sam ih isprobavao ujutro na -10 :)

2xMAR

Probat ću onda malo mrdat po toj gumi pa da vidim šta će bit.

A ovo s volanom (krckanje)? Zna netko nešto? Probat ću se naručit za subotu da mi pogledaju to ako je moguće. Lagano me već kopka.

pirec

U AC-u ti naručuju preglede auta koji su pod garancijom utorkom i četvrtkom,ja se danas čuo sa frendom kaj tam radi,kaže da im je ludnica,svi dieseli kaj su točili na ini su se smrzli.
DA SAM NORMALAN POLUDIO BI!!!!!!

2xMAR

Citat: pirec  u 14 Siječanj 2009, 15:19:10
U AC-u ti naručuju preglede auta koji su pod garancijom utorkom i četvrtkom,ja se danas čuo sa frendom kaj tam radi,kaže da im je ludnica,svi dieseli kaj su točili na ini su se smrzli.

Šta im je taj neki "reklamant" samo tim danima kod njih?! Ma super. A ništa, svejedno moram nazvat (ako nekoga uspijem dobit) ili naletit tamo.
Ma zezeš za diesele. Baš čitam naokolo o takvim stavrima, aditivima i - temp. Osim nešto malo po netu, nigdje ništa o tome. Sreća da sam natanka na OMV-u. Inače, nisam ništa dodavao unutra. Radi ok, lampice se ne pale.

pirec

POGLEDAJ VEÄŒERNJI ILI DNEVNIK HR. NA NETU
DA SAM NORMALAN POLUDIO BI!!!!!!

mayki.scorpio

Bok narode.
Ja sam imao cijelu hrpu problema na svom ljubimcu.
Kad sam uÅ¡ao u salon i vidio ga kako me gleda s onim svojim okicama bila je to ljubav na prvi pogled  :ljubav:, o ostalim autima nisam ni razmiÅ¡ljao, a onda nakon 2 sata  :jao.
Prvo što sam primjetio da mi se magli ispod zadnjeg fara kad padne kiša ili kad ga operem.
Nakon toga ručica žmigavca (vidim da svi imaju problema s tim :wall:) koja se na hladnoči ne drži u položaju.
Pa Å¡kripanje u armaturi kad prelazim preko neravnina.
Neke probleme su riješili na reklamacijama neke ne.

Moji daljnji problemi su sljedeći:

- promjena iz druge u treću brzinu - šteka mjenjać, ko da kuplung nije dosta stisnut.
- klikanje u volanu kad skrećem
- tupi udarci kad prelazim preko rupa, ležećih itd.
- kad stisnem papučicu kuplunga kao da se ćuje klik - čini mi se da neka gumica kod papućise skoći pa se vrati

Da li još neko ima takvih problema i zna razlog?

Sve u svemu moje oduševljenje autom je naglo splasnulo!!! :ljut:

sasha

pogledajte dobro maglenke.neki dan sam i drugu promijenio.sad su i lijeva i desna nove.
znači ispod žaruljice se zažuti sjenilo.

sve ostalo je za svaku pohvalu.

gandalf

Citat: sasha  u 30 Siječanj 2009, 12:10:07
pogledajte dobro maglenke.neki dan sam i drugu promijenio.sad su i lijeva i desna nove.
znači ispod žaruljice se zažuti sjenilo.

kupite xenon. manje griju :)