Novi Bravo - NEDOSTACI tj. GREÅ KE

Autor 2xMAR, 04 Srpanj 2008, 23:46:10

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

robert_zd

A iskreno neznam kako bi ga definira, znaci moram smanjit muziku da bi cuo, nekako bi definira da je prije gumeni zvuk. Da je metalni bi se culo puno jace.

AntonioK

meni se odozada kada zakočim čuje samo "tup" .kao neka daska da udari

Puntigamer

Meni su culo neko lupkanje i skuzio sam da je u pitanju bila prazna boca Jane 0,5lit ispod sica.

natipkano na jednom


get

Citat: robert_zd  u 21 Siječanj 2016, 11:23:55
A iskreno neznam kako bi ga definira, znaci moram smanjit muziku da bi cuo, nekako bi definira da je prije gumeni zvuk. Da je metalni bi se culo puno jace.

Probaj pratiti da li ti je isto kada je vani toplo/hladno i kada je suho/mokro.

Ako na to reagira vrlo vjerojatno je neki gumeni dio.

robert_zd

Manje je kada je vlazno/mokro ali se isto cuje. Sad sam bas otvorio u portapaku onaj poklopac sto pokriva amortizer. Obican tapecirung. Guma je u dobrom stanje, nikakva ostecenja vidljiva.

marloz

Citat: get  u 17 Siječanj 2016, 08:49:29
Ja sam uzeo Valeo čep za 70ak kuna i amen.

Iako kolega na poslu imao punta iz 2002 i čep radi bez problema.



moj (bivši) punto iz 1999.g. čep radi bezprijekorno

marloz

meni je kapa amortizera bila još u garantnom roku izmijenjena al na prednjem dijelu .. čulo se baš da plastika udari o nešto i to nakon prelaska preko ležećih policajaca ... uspješno izmijenjeno i od tada ništa

marloz

sad se meÄ'utim pojavio novi zvuk kod okretanja volana iz mjesta ... i to pogotovo u ovim hladnim jutarnjim satima ... kad krenem okretati volan čuje se nekakav zvuk al samo u tom početnom dijelu okretanja već prema kraju nestane ... i čini mi se viÅ¡e kad okrećem prema desno tako da se toplo nadam da nije letva jer nije to ono karakteristično krcanje ... al mora bit da ipak je neÅ¡to

AntonioK

i meni se sličan zvuk čuje evo skoro godinu dana,ali povrimeno kao da nešto momentalno prošulja :lud

robert_zd

Ja sam danas vratio oplate natrag na mjesto. Cekam da to pocne bas lupati pa da znam sto je uzrok. Ovako mogu samo nagadjati i mijenjat dio po dio samo radi dobrog sluha hehe :-)

Miha.

Ovo s volanom se i meni čuje, mislim da je to tvronička greÅ¡ka s krivo porovedenim kablovima. Jel netko rjeÅ¡avao problem s kočnicama tkz. tvornička greÅ¡ka na nekakvoj osovini od plastike koja se zagrije kad je auto na suncu pa ju rastegne. Nakon toga auto koči čim pipneÅ¡ papučicu usto je i papučica dosta tvrÄ'a? Mislim ga otpelat u ovlaÅ¡teni da rijeÅ¡e te greÅ¡ke.

Kod otpuštanja kvačila mi se čuje ko da lupi o metal (osim ako ga baš nježno pustim), inače sve normalno radi, ne trese na ubrzanju, niti ne zvoni, jedino mi se možda čini da malo jače strese kod paljenja.

luka78

Citat: Miha.  u 23 Lipanj 2016, 20:00:47
Ovo s volanom se i meni čuje, mislim da je to tvronička greÅ¡ka s krivo porovedenim kablovima. Jel netko rjeÅ¡avao problem s kočnicama tkz. tvornička greÅ¡ka na nekakvoj osovini od plastike koja se zagrije kad je auto na suncu pa ju rastegne. Nakon toga auto koči čim pipneÅ¡ papučicu usto je i papučica dosta tvrÄ'a? Mislim ga otpelat u ovlaÅ¡teni da rijeÅ¡e te greÅ¡ke.

Kod otpuštanja kvačila mi se čuje ko da lupi o metal (osim ako ga baš nježno pustim), inače sve normalno radi, ne trese na ubrzanju, niti ne zvoni, jedino mi se možda čini da malo jače strese kod paljenja.

Ja sam morao rjesavati tu osovinu. Puno posla za glupost. Skidanja nosaca papucica, ispustanje tekucine, izbijanje pedale, tokarenje, vracanje svega, nova tekucina...

g0c

Pozdrav,
dali je netko imao ili ima problem sa Hill holderom/esp-om?
naime, počeo mi se paliti žuti trokutić na displeju di piše hill holder unavailible i tako je znao stajati neko virjeme kroz vožnju da bi se ugasio nakon sat dva. drugi dan se opet upali ali se ne gasi. i tako mi sada svijetli. kolko sam čitao skužio sam da im je to kao neka mana, pa me zanima dali se nekom od vas desilo i šta učiniti. servis i dijagnostika mi je prvo napameti ali ako se da ovak riješiti. pa da čujem vaša misljenja, iskustva.
lp

Tooutman

Citat: g0c  u 02 Studeni 2017, 13:11:03
Pozdrav,
dali je netko imao ili ima problem sa Hill holderom/esp-om?
naime, počeo mi se paliti žuti trokutić na displeju di piše hill holder unavailible i tako je znao stajati neko virjeme kroz vožnju da bi se ugasio nakon sat dva. drugi dan se opet upali ali se ne gasi. i tako mi sada svijetli. kolko sam čitao skužio sam da im je to kao neka mana, pa me zanima dali se nekom od vas desilo i šta učiniti. servis i dijagnostika mi je prvo napameti ali ako se da ovak riješiti. pa da čujem vaša misljenja, iskustva.
lp
Jesi probao maknut kleme s akumulatora? Pa onda ce ti sve svjetlit da je nedostupno pa se vozi malo dok se ne sredi. Dalje ces vidit.

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

g0c

Citat: Tooutman  u 02 Studeni 2017, 21:02:56
Jesi probao maknut kleme s akumulatora? Pa onda ce ti sve svjetlit da je nedostupno pa se vozi malo dok se ne sredi. Dalje ces vidit.

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
Nisam to. Ali sam vidio i probao, ima dole na kvacilu žuti djek neki koji ima pipac što pritišće kvacilo, bio je otpušten. Pa sam ga izvadio iz sjedišta van i vratio, više ne svijetli. Pa ćemo sada viditi.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk