Bravo - problem sa plinom i ECU-om (ne pali)

Autor _-miki-_, 14 Kolovoz 2008, 13:46:44

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

_-miki-_

Nakon diagnostike u autocommercu (nema grešaka) sumlja se na injektore a to mi je labava teorija!
Bravo i dalje neće zapalit na hladno moram ga namolit sa gasom a onda cuka radi na 3 frflja sve dok se ne zgrije
Jel s ekome to deÅ¡avalo i kaj je bio uzrok ?! :G: 

mikeg20

Pa može biti i famozni motorić tj ventil lera-jedan od najčešćih uzroka ovih simptoma koje imaš je taj motorić

striko

to ti je lijepo kad ni ovlaÅ¡teni servis fiata nemogu otklonit kvar.  :idea:
Punto GT VEMS
Mototorsport StriÃ,,eviÃ,,‡
095-889-1039

mikeg20

Nešto očito ne obavlja svoj posao dok je motor hladan-ili taj motorić ili senzor temperature antifriza-a mogu i stvarno biti injectori

SyN@

Ista stvar bila i meni na putu mk1, u pocetku su padali okretaji u voznji na 400 -500 pa znao i krepati, a nakon par dana se stanje pacijentu pogoršalo pa sam moral hladnog paliti s gasom i nakon par puta sam uspio pa dok se nije zagrijao.....zlooo....i kriv je bio motorić ler gasa( il kak se vec strucno to zove)

_-miki-_

Pa kak bi injektori  bili razlog, znam da na hladno moraju bit skoro stalno otvoreni pa ako su zaÅ¡topani ili neÅ¡to onda ok, ali i na toplo bi onda na ful gasu zezali zar ne  !?
Senzor temperature sam sam provjerio , jedino neznam kak bi provjeril  motorić ler gasa

mikeg20

Motorić lera provjeriš da ga odštekaš dok motor radi-ak se ne dogodi niš, ne padnu okretaji-neispravan je.
Ako padnu okretaji kad odštekaš ga-ispravan je.
Na injectorima se skuplja sumpor koji je tim mekÅ¡i Å¡to je temperatura veća-dok je motor hladan, taj sumpor je tvrÄ'i, kak se motor grije, on omekÅ¡a pa manje ometa protok goriva

_-miki-_

Hm ova priča sa sumporom bi mogla proč !
Misli da si mi pričal već o tom odštekavanju ler motorića , i kolko se sjećam kad sam ga odštekal motor je malo zaigral i opet se smirio jek to ok a i kam bi pali okretaji kad radi na 800 idem sad probat opet.

mikeg20

Kad pališ neke veće potrošače ili dok naglo trzneš volan ili ak imaš klimu pa kad ju upališ okretaji malo padnu, al se odmah ispravljaju-ako je taj motorić ispravan, a ako nije motor će ti biti taman na rubu krepavanja

_-miki-_

hm probal sam ga snimat kod paljenja klime , i sve je ok zgleda da je negdje problem u dobavi goriva. izgleda da ću na snimanje injektora iako mi to nije drago jel imao sam priliku već mijenjat injektore i vidjet kaj se dogaÄ'a kad krepaju fino ti se ne gasi lampisa na kontrolnoj. Po ćemu equ zna da je motoer hladan jel ima joÅ¡ neki faktor osim senzora tem.antifriza . Gdje jeftino i brzo čiste injektore ove u ac nemrem dobit ni za boga  :puc:

_-miki-_

Novi simptomi se pojavljuju nekakvo pucanje u motoru !??  Å ta bi to moglo biti :neznam:
Jedva čekam da skinem te injektore

mikeg20

Misliš pucanje u auspusu ili pucanje u usisnoj

_-miki-_

Mislim da nije u auspuhu, moglo bi biti u usisnoj,  :puc:

mikeg20

Jel ti puca na plin ili na benzin ili na oboje. Ak ti puca na plin i ak ti je plin na "flanÄ'u" tj nije injection, detonira ti plin-nekaj ne Å¡tima, možda kabeli svječica probijaju negdje-po logici zapaljivu smjesu može zapaliti ili iskra ili plamen (pregorjeli ventili ili slično)

_-miki-_

puca na benzin ! danas idu injektori dole