Novi Bravo - iskustva korisnika

Autor tomislav10, 24 Rujan 2008, 09:42:22

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

AntonioK

mislim da sam vidia na njuškalu nekakvu pastu za obnovu farova
probaj...

Dac

Ima tih poliranata ko u priči, posvuda

Puntigamer

Mislim da se te paste odnose na  prozirni dio fara a ne na reflektirajuću povrÅ¡inu fara tj. maglenke.

na jednom natapkano tapatalkom


Dac

Nisam pažljivo čitao  :skartoc

AntonioK

opcija "follow me home", da li netko zna kako napraviti da se  svjetla pale kad otključam auto na daljinac? Jer neki put po mraku na nekom večem parkingu ne mogu ga nači ovako bi mi zasvitlija :dance:

Apolon

Mislim da nema tu mogućnost.

bubinho

jedino kad se auto ugasi 'zablicat' dugim svjetlima onda ostaju upaljena svjetla...

ilija.r

meni posle evo 6 godina sve je ok.mada sam malo i ja primjedio da zute maglenke, a inace ostalo je sve ok.
only FIAT

AntonioK

BRAVO MI JE OD 2008 zadovoljna sam sa njime. Neki put zacvrči plastika eto počeli mi žutiti prednji farovi izvana morati ću na poliranje
Å¡teta Å¡to su talijani stali na ovom bravu Å¡to ga nisu i dalje razvijali u korak s vrimenom (manja masa.led žarulje jači motori ...dvoje  vrata :citam:

ccm

Pa mislim da jesu, ali ne za nase trziste... Dodge Dart (Fiat Viaggio) je svojevrsni nasljednik Brava, koliko znam napravljen na platformi Giuliette, ali Fiat za Evropu ima druge planove (500 serija)...
Steta, ovaj Dart mi se jako svidja...
Nebu mene niko v mojoj koruzi...

AntonioK

 dobar je malo baca na hondu Å¡to nije loÅ¡e

ccm

Mene na Mazdu 3 novu podsjeca. Tj, rekli bi da Mazda podsjeca na Darta, posto je ovaj vani vec vise od godinu dana :D
Nebu mene niko v mojoj koruzi...

AntonioK

kada malo jače zakočim iz pravca portapaka se čuje kao neki udarac
namjerno sam vozija preko zvih ležečih policajaca nikakvog zvuka nema
rez.guma ne klapa
da li netko zna Å¡to bi moglo biti?

get

Ja bi izvadio sve "višak" stvari iz vozila (iz prtljažnog prostora, pretinaca, pogledao iza siceva da li je ostala neka boca vode, pive itd.).

Pogledao da li je rezervni kotač dobro pričvršćen.

Pomaknuo sjedala za jedan zubac, da dobre škljocnu i provjerio bih stražnju klupu da li su nasloni dobro sjeli na svoju poziciju i provjerio pojaseve za vezanje da ne lupkaju po plastici, a zatim bih ponovio postupak.

Ako bi se i onda čulo, spustio bih stražnju klupu da se proba bolje detektirati ako dolazi iz stražnjeg prostora.


Meni često puta ostane neka boca vode koja lupka ispod sica :)

AntonioK

ne lupka ništa sve sam provjerio čuje se samo kad jače zakočim kao da guma u nešto lupne (bump),ali ona je stegnuta kada dozirano kočim ili laganije onda ništa