Novi Bravo - iskustva korisnika

Autor tomislav10, 24 Rujan 2008, 09:42:22

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 5 Gosti pregledava ovu temu.

Ben

Citat: get  u 20 Listopad 2015, 21:27:13
Misliš plastični dio ili baš onaj metalni gdje ključ ide?

Metalni dio koji su mi onda poštimali po ključu tako da ne moram i to mjenjati iskreno ne znam kako su to iskemijali.

get

A gdje su nabavili uložak?

Na otpadu ili ima zasebno za kupiti?

Ben

Imali su karambolirani bravo koji je jedino služio za prodaju djelova pa su mi od njega to složili.

marloz

uspio sam ga (prema getovim uputama) zavrtiti i uspio  :wiii:
sad se opet zatvara normalno .. ma meni ključ normlalno vrti al nisam dobijao onaj karakterističan zvuk kod zatvaranja poklopca nego mi se samo vrtio u prazno ...
ma kad mi i ako mi ode uzet ću zamjenski sa onim poÅ¡tanskim ključićem i boli me tuki  :D

Miha.

Koliko kelvina imaju tvornički xenoni u Bravu?

Stilo M

Citat: Miha.  u 23 Listopad 2015, 19:09:59
Koliko kelvina imaju tvornički xenoni u Bravu?

4300k bi trebale biti
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

Miha.

Negdje sam gledao da su 3600k :neznam:


Mijenjao sam filter kabine, neznam jel sam dobro stavio.

Jel smjer zraka ovako kao što sam označio?

jtd165

Je.

Poslano sa mog SM-G530FZ koristeći Tapatalk


punto1976

Citat: marloz  u 22 Listopad 2015, 19:55:01
uspio sam ga (prema getovim uputama) zavrtiti i uspio  :wiii:
sad se opet zatvara normalno .. ma meni ključ normlalno vrti al nisam dobijao onaj karakterističan zvuk kod zatvaranja poklopca nego mi se samo vrtio u prazno ...
ma kad mi i ako mi ode uzet ću zamjenski sa onim poÅ¡tanskim ključićem i boli me tuki  :D
Ja sam rastavi čep i pronašao grešku na metalnom nosiću bravice koji se iskrivi kod veće sile pri zaključavanju-otključavanju i to je konstrukcijska greška bravice za sve aute koji imaju takav model čepa.
Pokušao sam ga malo ispraviti ali se neda skroz jer će puknut kad je od neke legure aluminija, podmazao dobro sve sa mašću i bilo je dobro par dana.
Tako da je to nažalost još jedna mana Fiata (dobavljača čepova).

AntonioK


marloz

Citat: punto1976  u 28 Listopad 2015, 10:24:02
Ja sam rastavi čep i pronašao grešku na metalnom nosiću bravice koji se iskrivi kod veće sile pri zaključavanju-otključavanju i to je konstrukcijska greška bravice za sve aute koji imaju takav model čepa.
Pokušao sam ga malo ispraviti ali se neda skroz jer će puknut kad je od neke legure aluminija, podmazao dobro sve sa mašću i bilo je dobro par dana.
Tako da je to nažalost još jedna mana Fiata (dobavljača čepova).


ma dobro .. dok radi radi .. kasnije će doć čep sa zasebnim ključem i amen .. neću se uopće mislit

Miha.

Počela mi škripit plastika na A nosaču. Zna tko kako ju izvaditi?

Mike20

Škriplje na spoju te bijele plastike i instrument table, ja sam na tu bijelu plastiku naljelil samo ljepljivo platno za zvučnike i riješeno. Ispod ovog ovalnog poklopca je šraf koji drži tu plastiku. Drugi dio je na kopče kod table, ja sam samo isčupao van, al ja neke bočne zračne zavjese

get

Citat: Ben  u 20 Listopad 2015, 16:47:11
Meni se dogodio isti problem sa čepom rezervoara.
Promjenili mi uložak bravice, cijena oko 200 kuna.

Citat: Ben  u 20 Listopad 2015, 16:47:11
Meni se dogodio isti problem sa čepom rezervoara.
Promjenili mi uložak bravice, cijena oko 200 kuna.

Vezano za čep spremnika goriva.

Našao sam part No. za čep i dva ključa.

71802520

http://www.ebay.com/itm/Fiat-Punto-Stilo-Panda-Bravo-Locking-Petrol-Fuel-Cap-71802520-/121693718876?hash=item1c5582c95c:g:BzYAAMXQPd1RHe3i

Na ePeru puna cijena je 38,75 EUR


Budem jednom prilikom pitao u servisu razliku izmeÄ'u ovog gore i 46820586.

Jer sam gledao po tom broju negdje se spominje da je sa ključem, a negdje ne.



156 sp1 rosso

Citat: Mike20  u 10 Srpanj 2015, 14:40:40
Ak si eliminirao gume ei felge kao izvor vibracije, auto na dizalicu i skini poluosovine pa provjeri, odmah promjeniš mast
.....eto balansirani kotači i vibracije nestale..... :good:
....i tata bi sine...