Novi Bravo - iskustva korisnika

Autor tomislav10, 24 Rujan 2008, 09:42:22

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

danijel044

Meni dosad nista nije svjetlilo.. Kupio sam auto sa 150000 tamaan pred veliki servis...da je neka drama s tim ...vjerujem da bi u ovih 6000km i prije se upalila...budemo vidili examiner kaze

Prije toga cu samo kontakte u podu prekontrolirat...

Miha.

#646
Ovo bi kao trebala biti antena :82: Ispod nje je komad plastike iste dužine..


Citat: Mike20  u 23 Veljača 2016, 12:10:10
Osobno sam vidio Brava razbijenog do muldi, motor ispao van.
Složen je ko tvornički, nema šanse služiti, gledao sam spojeve kad je bio rastavljen.
Kad se kvalitetno složi, pregledom je teško služiti. Skuži se na elektronici, dal je što brikano, mijenjanje ili preprogramirane centrale. Na tom Bravu je bio problem složiti airbag da ne svijetli, iako je zamijenjena kompletna instrument tabla sa svim airbagovima i zatezačima pojaseva i centralom

Može se skužit po tome što tvornički mjestimično slabo lakiraju šasiju (org. bude blijeda boja, evo upravo ovako kao na ovoj slici gore) Znači ako je boja jaka, ista kao i na vanjskome djelu moguče da je naknadno lakiran..

Mike20

Je, to vidiš ak raskopaš.
Kaj su ovo crna i bijel žica odrezane?

Miha.

Bijelo je žica, a crno je plastika tj. držač.

Mike20

A ova bijela žica je odrezana?

Miha.


Mike20

Zanimljivo, od čega bi to bilo

bos

Na svima je tako.  Antena za centralnu bravu i ostale daljinske funkcije.   

Barem koliko ja znam.

Mike20

NIsam gledao shemu, al da, ima logike

Puntigamer

Danas sam skuzio jedan zanimljiv detalj.
Bravo od 90ks rikverc ima kod 6te brzine a dok t jet od 150ks ima rikverc kod prve brzine!

natipkano na jednom


Mike20

Tak je. Getriba na 90ks verziji je Fiatova, na t-jetima je Opelova.
Znam, bolje da to nisi znao  :haha7:

robert_zd

Ne znam jel to ovisno o godistu mozda? 1.9 16V iz 2007 sam vidio ima rikverc di je 6 ako se ne varam, a moj 2.0 2011 di je 1

AntonioK

Citat: Mike20  u 21 Ožujak 2016, 19:38:44
Tak je. Getriba na 90ks verziji je Fiatova, na t-jetima je Opelova.
Znam, bolje da to nisi znao  :haha7:
znači triba očekivati neku barufu od getribe jer je opelova?

brava 312

Malo gledam po njuÅ¡kalu i jako mi se sviÄ'a fiat croma a vidim prednji kraj isti bravo, kako je na njuÅ¡kalu  veći dio uvoz pa sam mislio uvesti iz Italije 1.9 dizel 150 konja.
SviÄ'a mi se jako alfa 159 sw al razum vuče na fiata.
Ima nešto na šta treba posebno gledati prilikom kupnje.

franjo-fritz

Usporedba crome i ar 159. Nebo i zemlja.. Sory meni je croma ko grobarski auto. Motorizacija ok, ako je automatik bježi od toga.. Jbg ko voli nek izvoli
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks