Novi Bravo - iskustva korisnika

Autor tomislav10, 24 Rujan 2008, 09:42:22

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

hdtv

ma zezam te za pretjerivanje... :)

pojma nemam za koliko se poveća moment...ali razlika se osjeti itekako...

get

Za tvoj nisam nigdje pronašao za koliko se poveća moment . . . baš me zanima.

Ajde, neka si zadovoljan sa vozilom, a koliko vidim i fino si ga dotjerao.

Uživaj u vozilu :)


pirec

Evo nakon 3,5 godine i 48000 km,neznam šta reči nego da sam prezadovoljan s autom,osim promjene letve volana koja je promijenjena na 47500 drugih zamjerki nemam,auto vuče isto kao i prvi dan,unutrašnjost je kao i prvi dan,potrošnja...ovisi o režimu vožnje a pošto ja imam težu nogu na gasu i radim relativno male kilometraže dnevno kreče se od 8,7-9,9,tj.auto se rijetko kad stigne zagrijati na radnu temperaturu....ako netko ima kakvih pitanja nek pita.
DA SAM NORMALAN POLUDIO BI!!!!!!

marloz

Citat: pirec  u 06 Siječanj 2012, 09:30:20
Evo nakon 3,5 godine i 48000 km,neznam šta reči nego da sam prezadovoljan s autom,osim promjene letve volana koja je promijenjena na 47500 drugih zamjerki nemam,auto vuče isto kao i prvi dan,unutrašnjost je kao i prvi dan,potrošnja...ovisi o režimu vožnje a pošto ja imam težu nogu na gasu i radim relativno male kilometraže dnevno kreče se od 8,7-9,9,tj.auto se rijetko kad stigne zagrijati na radnu temperaturu....ako netko ima kakvih pitanja nek pita.

zašto je mijenjana letva volana ?? zbog onog famoznog "krckanja" u volanu ili ???

pirec

ÄŒula se na volanu kod cimanja lijevo-desno
DA SAM NORMALAN POLUDIO BI!!!!!!

marloz

pa ja sam bio kod seb-a neki dan jer mi je mijenjao neke stvari pa sam mu rekao za krckanje u volanu ... mijenjao mi je prednje nosače amortizera i rekao da će to najvjerovatnije riješit problem ... sad ću malo ga isprobat pa vidit jel to to ...

marloz

Citat: pirec  u 13 Siječanj 2012, 10:09:02
ÄŒula se na volanu kod cimanja lijevo-desno

jel ti sad bolje ? odnosno jel se ne čuje više '??

pirec

DA SAM NORMALAN POLUDIO BI!!!!!!

RENS

to mora biti i nama na nasem bravu. skripa i kad se vozis ravno preko lezecih i kad se skrece na maloj brzini,barem se tad cuje. i amortizeri su mi bili jedina logicna stvar.

Gemist Nino

Čitam i ne znam šta da kažem,moj radi besprijekorno auto!

marloz

evo ja sad vozim svog već nekoliko dana i i dalje krcka u volanu  :(

zvrk

Malo me čudi sve to...bravo više nije novi auto na tržištu, do sada su trebali već riješiti te dječje bolesti...
Znači nema nigdje službeno objavljeno da su nešto učinili po pitanju rješavanja tih kvarova?

Gemist Nino

Ja iskreno ne znam jel to negdje objavljeno,na mom je sve u redu,osim erg ventila koji je promjenjen zbog kilometraze,to je moj mehanicar rekao da je normalno,ostalo je sve u savrsenom stanju!al mi je ovaj frend kaj radi u ac pricao da su se ljudima takve nebuloze desavale da je to uzas!

pirec

Evo nakon 4.godine riknuo akumulator..
DA SAM NORMALAN POLUDIO BI!!!!!!

Apolon

Juče probavao Brava 1.9 JTD 120 KS, 2007, prešao 38000 (stvarna km). Uzimajući u obzir da auto duže nije vožen, primjetio sam dvije stvari:
1. Krckanje u volanu pri okretanju (letva volana ili neÅ¡to drugo  :neznam:),
2. promjena zvuka motora kad se pritisne kvačilo (primjetio čim sam upalio auto, nisam gledao poslije). Oprema je dinamik ali nema maglenke (mislio sam da dinamik podrazumjeva maglenke). U unutrašnjosti pukla plastika ispod palice ručne kočnice. Prilikom starta nisam primjetio da se zatresao iako je upalio iz druge (vjerovatno slabiji aku.). Ako se problem krckanja u volanu riješava zamjenom letve volana koliko to zadovoljstvo otprilike košta? Bilo kakvi komentari su dobro došli.