Main Menu

Fiat Linea facelift

Autor zvrk, 07 Veljača 2012, 21:54:48

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

boombee

Citat: Linea104  u 21 Veljača 2012, 16:28:22
Linea je produzen Grande Punto.

http://bharathautos.com/wp-content/uploads/2012/02/LINEA_frente_AS-copy.jpg

http://bharathautos.com/wp-content/uploads/2012/02/LINEA_traseira_AS-copy.jpg


Tu mi neke stvari nisu jasne, grande ima glavčine 4 x 100 kao corsa d sa kojom djeli platformu a linea ima standardno fiatovskih 4 x 98 (znam 100 % jel sam kupovao felge ).Vozio sam i grandea i osječaj u vožnji mi je bio dosta drugačiji u odnosu na moju lineu i nevjerojatno mi je da je to samo posljedica tih nepunih 10-ak cm duljeg meÄ'uosovinskog.
Nek me upučeniji isprave ako grijeÅ¡im ali meni se čini da ovdje nije slučaj samo pukog produljivanja meÄ'uosovinskog, neznam.
NIJE BITNO DIZLO ILI BENZ GLAVNO DA JE TURBO

Linea104

Citat: boombee  u 23 Veljača 2012, 22:30:42

Tu mi neke stvari nisu jasne, grande ima glavčine 4 x 100 kao corsa d sa kojom djeli platformu a linea ima standardno fiatovskih 4 x 98 (znam 100 % jel sam kupovao felge ).Vozio sam i grandea i osječaj u vožnji mi je bio dosta drugačiji u odnosu na moju lineu i nevjerojatno mi je da je to samo posljedica tih nepunih 10-ak cm duljeg meÄ'uosovinskog.
Nek me upučeniji isprave ako grijeÅ¡im ali meni se čini da ovdje nije slučaj samo pukog produljivanja meÄ'uosovinskog, neznam.

Da..felge na Lineu pašu samo sa Stila (ispravite me ako se varam), s GPa ne.
TakoÄ'er sam neko vrijeme vozio Grande Punta, Linea mi se cini malo udobnija.. mada je to mozda i zbog razvoženosti vozenog GPa.  :neznam:
They can't find a way to be, one world in harmony.  Can't get no antidote for blues.

boombee

Valjda bi to trebalo bit to :



Å teta kaj ovo nije nikad zaživelo  :(

NIJE BITNO DIZLO ILI BENZ GLAVNO DA JE TURBO

Elra

Ovaj iznad je sasvim OK. Karavana vjerovatno nece biti.

A ovo bi bilo odlicno, ali prije 2014. nece doci.


tun3

moooožeeeeee  :slin: :slin:

mada mi prednji kraj iz nekog razloga na mondeo vuče..  :82: :hm:

Elra

Citat:Dodge Dart je za kinesko tržište preimenovan u Fiat Viaggio

U EVROPI ĆE ZAMIJENITI BRAVO

Dodge Dart je američki komapkt sa evropskim atletskim tijelom posuÄ'enim od Alfa Romea Giuliette, koji će se u Kini zvati Fiat Viaggio. Dakle, Fiat sa istim kompaktnim automobilom pokuÅ¡ava pokoriti cijeli svijet. Marchione zapravo i nema neki pretjerano zanimljiv plan rekonstrukcije i obnavljanja prilično nestabilnog Fiata. Sve se do sada svodi na preimenovanje modela. Oni iz Evrope otiÅ¡li su u Ameriku, a oni iz Amerike doÅ¡li su u Evropu. Neke Lancie su postali Chrysleri, Neki Dodgeovi postali su Fiati i tako dalje. Dakle, osnovna strategija je na jednostavan i jeftin način oformiti bogatu ponudu meÄ'u svim brendovima. Fiat Viaggio je takoÄ'er, samo joÅ¡ jedan produkt globalizacije. To je automobil kojeg će Fiat predstaviti u Kini, proizvodiće ga u Kini, pa čak će neke verzije pogoniti i motori napravljeni u Kini. Sa kompanijom Guangzhou Auto, napravljen je sporazum o proizvodnji ovog automobila, a Fiat je sa tom kompanijom dogovorio i ulaganje od 594 miliona eura u proÅ¡irivanje tvornice, te proÅ¡irivanje postojećih kapaciteta. Za početak, tvornica će proizvoditi oko 140.000 Viaggia godiÅ¡nje, dok će se prema planovima, proizvodnja proÅ¡iriti na 250.000 primjeraka godiÅ¡nje. Kina je svakako daleko, ali zanimljivo je to Å¡to bi Viaggio za evropu trebao dolaziti upravo iz te tvornice. Dakle, postalo je jeftinije proizvesti automobil u Kini natovariti ga na brod ili na voz i preći pola svijeta, da bi ga prodavali, recimo, u Luxemburgu.

http://www.proauto.ba/

Miha.

Ako če taj Dart zamjenit Bravo, onda če Fiat ostat bez kompakta :82:

Linea104

They can't find a way to be, one world in harmony.  Can't get no antidote for blues.

Linea104

They can't find a way to be, one world in harmony.  Can't get no antidote for blues.

Elra

Kad bi bila malo jeftinija i kad bi uradili nesto na promociji...