Stilo 1.9 JTD ne radi daljinsko!!!

Autor Bravo, 01 Kolovoz 2011, 13:26:46

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

draĹžen

Ne. To je s kljucem. Za sam kod nemam pojima. Trebalo bi ga pitati

dgudan

Koliko ja kuzim, kljuc mehanicki i citanje koda
---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---

draĹžen

Da. Kljuc ne vrijedi bez koda. Kod nemam pa ga mora izvaditi.

danci1993

da je samo citanje koda 400 kn nije skupo, ajde oces ga pitat ili mi ostavit broj da ga nazovem i pitam kolko kosta isctivanje koda ?

draĹžen


dgudan

Citat: danci1993  u 20 Siječanj 2016, 16:50:52
da je samo citanje koda 400 kn nije skupo, ajde oces ga pitat ili mi ostavit broj da ga nazovem i pitam kolko kosta isctivanje koda ?

Kako nije skupo ako je nekoliko postova ranije napisano da je code kartica u ovlaštenom 430 kuna?Dok sam ja prije koju godinu pitao u ovlaštenom bilo je cca 100 eura koja kuna plus minus i to je onda bilo skupo ali ovo danas nikako nije.
Dakle, da bi ti "netko" iščitao cod treba malo rastavljati po autu i to po najosjetljivijim komponentama što nikako nije preporučljivo zbog možebitnih kasnijih kvarova koji u pravilu uvijek dolaze nakon nekog vremena upravo zbog toga.
A kad naručiš code karticu u ovlaštenome, nema nikakvog raskapanja već se naruči iz tvornice po broju šasije.Tako da...
---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---

danci1993

Citat: dgudan  u 20 Siječanj 2016, 18:59:06
Kako nije skupo ako je nekoliko postova ranije napisano da je code kartica u ovlaštenom 430 kuna?Dok sam ja prije koju godinu pitao u ovlaštenom bilo je cca 100 eura koja kuna plus minus i to je onda bilo skupo ali ovo danas nikako nije.
Dakle, da bi ti "netko" iščitao cod treba malo rastavljati po autu i to po najosjetljivijim komponentama što nikako nije preporučljivo zbog možebitnih kasnijih kvarova koji u pravilu uvijek dolaze nakon nekog vremena upravo zbog toga.
A kad naručiš code karticu u ovlaštenome, nema nikakvog raskapanja već se naruči iz tvornice po broju šasije.Tako da...
1000 kn zvao sam ovlasteni

niko33

Citat: danci1993  u 21 Siječanj 2016, 21:51:48
1000 kn zvao sam ovlasteni
Imam jos mail na poslu-430kn code kartica(mpc)-nemoguce da je tolika razlika.

danci1993

kazem koju informaciju sam ja dobio, nemam razloga lagat :D
sve je moguce kod nas...

niko33

Onda trebam krenut u biznis s vama zagrepcancima,700kn i rijesavam code karticu[emoji6]


Å ala-mogu sutra jos jednom provjerit pa mogu uzet za nekoga

dgudan

Ajde molim te ako ti nije teško provjeri da li je još uvijek cijena 430 kuna i što se mora kod njih donjeti, poslati ili... da bi naručili cod karticu.
Jer ovi kod mene ga deru duplo više a to je fakat preskupo...
Radije potegnem do "tvojih" upoznamo se, popijemo pičence i još sam u plusu...
---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---

niko33

Citat: dgudan  u 21 Siječanj 2016, 23:02:10
Ajde molim te ako ti nije teško provjeri da li je još uvijek cijena 430 kuna i što se mora kod njih donjeti, poslati ili... da bi naručili cod karticu.
Jer ovi kod mene ga deru duplo više a to je fakat preskupo...
Radije potegnem do "tvojih" upoznamo se, popijemo pičence i još sam u plusu...
Cijena vrijedi - sve kaj treba je broj sasije.Detalje o servisu ti saljem na PM

tempradrifter

može se i prek obd-a očitat pin, naravno ko ima alat

draĹžen

Citat: tempradrifter  u 28 Siječanj 2016, 16:52:01
može se i prek obd-a očitat pin, naravno ko ima alat
ti mozes? Nije mi dugo selo na kraj svijetam :bravo

tempradrifter

Citat: dražen  u 28 Siječanj 2016, 19:19:54
ti mozes? Nije mi dugo selo na kraj svijetam :bravo

nebavim se ja tim, samo kažem da se može