Stilo 1.9 JTD ne radi daljinsko!!!

Autor Bravo, 01 Kolovoz 2011, 13:26:46

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

Bravo

Dakle desilo se tako da je samo od jednom prestalo raditi daljinsko zaključavanje. Centralno i dalje radi, ključ je ispravan, ostaje jedino mogučnost da je body komp ili neki kontakti.
Jel ima tko kakav prijedlog što bi moglo biti i od kuda početi jer mi ide na živce kad kiša pada i onda moram stajat pored auta da ga otljučam a i kad su vručine da si otvorim stakla prije ulaska u auto

Hvala!!!

alen

glupo pitanje, ali jesi zamjenil baterije?

Bravo


Max Abarth

saša - reci mi kada stisneš neko dugme na daljinskom, pali li se crvena lampica ?

ja sam imao problema, to jest još imam sa tim dugmadima

no ako ti na daljinskom lampica zasvijetli tada je nešto drugo u pitanju...

body im je problem i možda bi trebao malo prodrmati sve spojeve

Bravo

Lampica svijetli koji god gumb da stisnem al se ništa ne dešava

stilista

imao sam slucaj na opelu da je puknuo kontakt lim ispod tipke ali to bi bilo da jedna tipka ne radi a tebi nista ne funkcionira.......

jesi probao s rezervnim? da nije u autu problem a ne u kljucu?

kemba

pogledaj u knjizici kako se prijavljuje kljuć nakon izmjene baterije
Ja sam taj iz Ã,,ÂŒaÃ,,Â'avice

Rossi

raskopaj kljuc i vidi dal se kaj odlemilo, ako je, probaj zalemit ako nije, nazalost mislim da ti je riknula elektronika u kljucu za daljinski, sto je cesta pojava na talijanima....

posrto ti na svaku tipku ledica svijetli, mislim da je ovo drugo sto sam spomenuo....

a.m

moj kljuc samo sto se ne raspadne i mijenjana je i baterija pa idalje radi ja misli da ti nije do kljuca nego nesto do samog vozila a daj mi reci dali ga mozes upalit kad meh.otvoris auto.Ako nista ne napravis javi se na pm imam ti frenda koji bi ti to mogao sredit mialim bar vrijedi pokusat a povoljan je.

Bravo

Ma sve radi , mogu ga upalit, otvorit stakla kad dulje držim ključ okrenut na stranu za otključavanje, ne javlja nikakvu grešku, jednostavno ne reagira kad stisnem bilo koji gumb.
Ajd daj broj od frenda da ga nazovem, hvala!!!

Max Abarth

neki dan sam dobio zamjensko kučište za svoj kljuć, moje se raspalo....

sad mi je crni  :D

uglavnom

kljuć ko ključ nije sa ničime povezan - komad čelika

daljinski je štampana pločica sa postoljem za bateriju i tipkama na kučištu ( na njoj su mikro prekidači )

uz to u kučištu je i ampulica koja služi za paljenje auta - očtava kod motora

ako na daljinskom kod stiskanja lampica svietli sa njim je sve ok

ako pali auto nije mu potrebno ukucavati kod jer to je u ampulici

znači problem je u prijemniku signala od kljuća koji je negdje u vratima ja mislim

ili je vrisnuo neki osigurač, ili se možda negdje nešto odpojilo ( pogotovo ako si otvarao i dampirao vrata zbog mjuze )

Marea Mtuning


Max Abarth

slučajno u vaše auto-zadar...

nekom tipu nije radilo te je kljuć treba biti vraćen ...

tako već 6 mjeseci...

na kraju sam sve zamjenio i dao sa svojimstarim kučištem ;)

Max Abarth

pustimo kučište sad ;)

bravo - ima li novosti ?

Marea Mtuning