Antifriz i Zamjena

Autor Nikic, 29 Studeni 2015, 07:09:59

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

crev1986

e pa da to je a ti neznas kakav je dok ne procuri , ista stvar se desi s bojlerom u kuci za sanitarnu vodu , radi 5 god , ispustis vodu van kad ga ponovo napunis on pusta ! 


topolino

ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

crev1986

ma ako je los procurit ce prije ili kasnije jbg, samo sto uvjek se sranjee desi kad ti netreba kad se ne nadas

topolino

Uvjek bude: "ZASTO, BAS SAD SI MORAO CRKNUTI" mamicu ti tvoju, uvjek crkne kad netreba :tuca2:
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

crev1986


topolino

Ovo je stvarni dogadaj:
Drin, Drin.
Osoba a: Da
Osoba b: Crkli su mi brsaci
Osoba a: I!?
Osoba b: Kako i!? Sta da radim? Zasto su bas po ovom pljusku crkli!
Osoba a: A sta si ocekivao da crknu kada przi sunce?
Osoba b: I sta da radim sada?
Osoba a: upali sva 4 i cekaj da kisa stane, meni nije bio problem voziti cjelu zimu bez brisaca :D
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

TOMMYmk1

To i mene ćeka ovaj tjedan meni jako loÅ¡e grije kabinu i sigurno je zaćepljen taj kiler jer auto da se zgrije treba vjećnost cca nekih 20 kilometara vožnje,mijenjal bum termostat antifriz i oćistil bi kiler kabine,da ne tražim koje je crijevo od ulaza a koje od izlaza antifriza iz kilera jer se može prepoznati ko ovaj na videu ili? punto 60SX  :papa:

crev1986

ako neznas ispiri prvo s jedne strane pa s druge strane !

topolino

Isperi sistem sa octom. Isprazni vodu, sipaj ocat, pa destiliranu vodu. Odzraci sve sa upaljenim grijanjem i ugasenim motorom. Zagrij motor da ti nekoliko puta upali ventilator. Izbaci sve vani, sipaj antifriz i uzivaj s opekotinama 2 stupnja od siline grijanja :D ( ja sam se stvarno opekao)
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

crev1986

Citat: topolino  u 29 Studeni 2015, 20:46:36
Ovo je stvarni dogadaj:
Drin, Drin.
Osoba a: Da
Osoba b: Crkli su mi brsaci
Osoba a: I!?
Osoba b: Kako i!? Sta da radim? Zasto su bas po ovom pljusku crkli!
Osoba a: A sta si ocekivao da crknu kada przi sunce?
Osoba b: I sta da radim sada?
Osoba a: upali sva 4 i cekaj da kisa stane, meni nije bio problem voziti cjelu zimu bez brisaca :D

zavezes spagu i udri povlacenje s jedne na drugu stranu ahahahahahahahaha

topolino

Da bar. Odletila je ruka brisaca kada se ukljucio "TURBO"   :zloco
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

TOMMYmk1

Citat: topolino  u 29 Studeni 2015, 20:56:12
Isperi sistem sa octom. Isprazni vodu, sipaj ocat, pa destiliranu vodu. Odzraci sve sa upaljenim grijanjem i ugasenim motorom. Zagrij motor da ti nekoliko puta upali ventilator. Izbaci sve vani, sipaj antifriz i uzivaj s opekotinama 2 stupnja od siline grijanja :D ( ja sam se stvarno opekao)


Hvala  :bravo:

TOMMYmk1

Ocat pomiješam sa destiliranom vodom? koji omjer?

crev1986

i kad budes stavljao novi antifriz stavi destilirane vode , imat manju mogucnost stvaranja kamenca !

TOMMYmk1

 :formula:
Citat: crev1986  u 29 Studeni 2015, 22:59:37
i kad budes stavljao novi antifriz stavi destilirane vode , imat manju mogucnost stvaranja kamenca !


:ok: