Main Menu

Alfa 155 Q4

Autor wladex, 03 Studeni 2007, 08:36:39

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

wladex

nazalost jos nista od bregaste tako da cu morat pricekat jos koji dan da slozim glavu do kraja tako da ce sutra doci na red farbanje usisne grane i poklopca ventila...

gandalf

hoće li to upalit još ove godine? :)

wladex

Citat: gandi  u 15 Prosinac 2007, 23:25:52
hoće li to upalit još ove godine? :)
nadam se da hoce. Uglavnom sve ce biti spremno kroz dan dva osim glave. dok ne dodje rijesit cu jos manzete na kotacima i malo motorski prostor pocistit da blista

wladex

eto nije upalila u 2007. godini. Posao mi nije to dopustio. Sad sam upravo dosao s posla i od sad sam na GO do 14. tako da se moram potrudit sve rijesit. Sutra idem po 4 podloska za nastelat bregastu koji mi fale i olaksan zamasnjak pa da mogu nastavit dalje.
evo i malo slika:

jadan ceka ovako vec pun k vremena


usisna bregasta turbo (pojedena na dva brijega, jedan za 1mm a drugi za 2mm) vs atmo







ko kaze da zubotehnicki motor nemoze posluzit  :lol



motorski prostor prije pranja


motorski prostor poslje pranja


manzete prednjih kotaca


gandalf

čime si oprao  tu rupčagu? :) sjaji se ko... :D

btw, kafa kasnije? idem Å¡ljakat u TC...

wladex

Citat: gandi  u 03 Siječanj 2008, 13:03:34
čime si oprao  tu rupčagu? :) sjaji se ko... :D

btw, kafa kasnije? idem Å¡ljakat u TC...
Supermafrasol. Cujemo se na mob

wladex

trebalo je jos jedno pranje prije pituranja


jadna ponovo ostala bez


da vidimo kako izgleda ovako


popiturano i spremno za ubacivanje motora

gandalf

Evo još malo od mene:


Swordfish

JAo wladex, koliko "konja" je u toj garazi...

wladex

Bilo je par dana zastoja. Pri pokusaju nabijanja tlaka ulja umro alnaser (otvoren i potrosene cetkice a i zapekle), nabavljen drugi istu vecer (tnc to Robi_ck), drugi dan montiran i danas iz znatizelje ponovo probao verglat da nabije tlak i nista. rekao sam si pod cijenu da se sve raspadne probat cu ga zapalit, stavim kabele na svjecice i zaverglam, auto upali nakon sta je sekundu verglao i nabio tlak, ja sretan ko malo dijete, gasim auto i odoh u kafanu :D
sutra postava kilera i tocenje tekucine u rashladni sistem i varenje ostatka auspuha i napokon probna voznja nakon skoro 3 mjeseca.

SSniknejm

wladex..

neki update :82:

Swordfish

BAs je papak..papak javi seeeeeeeeee

wladex

napokon uhvatio vremena da stavim auto na kanal i rijesim djecje bolesti tj curenje ulja. danas to rijeseno u pola sata. limarija ok stanje, boja li la tako da mislim da ce uskoro pasti jedna kompenzacija i farbanje. slika nemam ali cu poslikat kad registriram i operem auto

Boxer

Daj bar reci kako auto ide, držiš nas u neizvjesnosti :tres: :tres: :bravo: :bravo:
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

wladex

jos nije isproban. ima 8km i cca 4 radna sata. trebam namontirat boost uricu da nastelam tlak posto je stangica odokativno zategnuta a nemam se bas gdje vozit i isprobavat dok nije registrirana.