Main Menu

Alfa 155 Q4

Autor wladex, 03 Studeni 2007, 08:36:39

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

sasha


SSniknejm

daj ti meni reci wladex kako si rijesio tu kupovinu iz slovenije.. kaj nema taj auto preko 7 godina?

Boxer

Sve se može al o tom se nesmije javno :nono02: :nono02:
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

wladex

Dogovor za pituranje je pao samo do ljeta cisto sumnjam. Svo slobodno vrijeme mi se okrenulo struci tako da dok taj dio ne sredim nema daljnjeg napretka. Samo cu reci da sam dosta zadovoljan kako auto ide, fino baca guzicu :D

wladex

Citat: niknejm  u 17 Ožujak 2008, 14:49:51
daj ti meni reci wladex kako si rijesio tu kupovinu iz slovenije.. kaj nema taj auto preko 7 godina?
za dijelove sve moze

Boxer

Može se i legalno da se ne vodi pod dijelove koliko sam ja načuo :nod:
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

gandalf

Å¡ta nije alfa prodana?

gandalf

e i ja sam to čuo.
a možda se vlado boji to reći :D

wladex

uredna alfica. pricao mi je cepex o njoj i cak mozda da i dodje na meet sutra na preluku

wladex

Citat: gandi  u 17 Ožujak 2008, 22:14:51
e i ja sam to čuo.
a možda se vlado boji to reći :D
nazalost je prodana ali se radilo o dobroj cifri i pod racun uzeo 1.8 TS :D za prvu ruku

gandalf

imaš planove napraviti od te 1,8 TSturbo?

Boxer

Uskoro će biti na prodaju najbolja i najjepša 155 q4 u Hrvata :nod: :nod: Auto je bez premca i konkurencije :ok:
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

wladex

Citat: gandi  u 22 Ožujak 2008, 18:03:26
imaš planove napraviti od te 1,8 TSturbo?
Ova ostaje STD :D

wladex

Eto malo novosti. Prosli tjedan mi je turbina pocela drukat preko 1.5 bar i izbacivala u safe mode. Napokon sam jucer navecer malo vremena uhvatio da pogledam u cemu je caka. Probijena membrana wastegate aktivatora. uskoro stize drugi.
treba jos kupiti prednja oba amortizera i obje vilice (sve razlicito tako da lijeva strana je sira od desne za 1cm)

wladex

vilice i amortizeri mi trebaju pod obavezno :D