GP 1.3 90 ks - izgubi gas

Autor iivvaannaa, 23 Lipanj 2015, 15:29:32

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

iivvaannaa

Pa zapravo sam poprilicno dobro prosla..
Frend mi iskopao br od tipa iz pazina..i on mi za komp.eliminaciju rekao cca 400-500kn..
Na kraju kad sam se s njim nasla uzeo mi 300 :)
Dva put tjedno dolazi u rijeku..
Mi se dogovorili da skinem komp u utorak mu ga predala u cetvrtak mi ga vratio..

A u to vrijeme skinuli dpf odnesli ga Zdenku-auspuh i on poizbijao celije i zavario..

Sve pospajali i samo isla kod frenda da mi izbrise gresku..

Ako kome treba..imam br..



Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk


DiscoVolante

Za senzor kuta volana računaj cca 1200 kn, i još parsto kuna za izmjenu.

Manifestira se tako da otvrdne volan i ostaneš bez serva...



Sent from my iPhone using Tapatalk

iivvaannaa

Citat: DiscoVolante  u 21 Ožujak 2016, 19:07:26
Za senzor kuta volana računaj cca 1200 kn, i još parsto kuna za izmjenu.

Manifestira se tako da otvrdne volan i ostaneš bez serva...



Sent from my iPhone using Tapatalk
A da li je povezano sve to da pali lampice/iskljuci hill h. i ostalo nabrojano?

Servo radi normalno, samo malo pocelo u lijevo nosit kad pustis volan..

Bi to znacilo da nije jos krepao skroz ili?
Jer lampice/greske se pale pa se ugase..itd.. u danu ce dva put bacit gresku i iskljucit hill i ostalo..treci put sve radi..


Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk


DiscoVolante

#18
Nisam imao nikakvih nuspojava s ASRom i Hill Holderom.

Meni se manifestiralo tako da sam ostao bez serva, tvrd volan, i čim bih ugasio auto i ponovno upalio unormalio bi se rad volana i opet bi se nakon nekog vremena lampica upalila i nastala bi ista situacija.

Mislim da ti to što mrvicu vuče u stranu može biti do kalibracije kuta volana, ali bolje da priupitaš mehaničara.


Sent from my iPhone using Tapatalk

iivvaannaa

Meni servo normalno radi..
To bi onda znacilo da ipak nije crknuo taj senzor (il mozda crkava, ali nije skroz riknuo), samo ne znam zašto je onda bacio tu gresku..

Ima li itko jos kakvu ideju za sve te moje lampice sta se pale..sto provjerit..

Stop prekidac sam promijenila, malo mi glupo sad ic i taj senzor kuta volana mijenjat pa da ispadne da ipak nije ni to..buduci da servo funkcionira..

Mehanicar mi rekao (za ovo sta zanosi) da nek odem centrirat trap..pa cemo vidjet.. 😕

Procitala sam negdje na netu komentar kad sam istrazivala za ovo: ljudi ne sekirajte se za lampice, to je fiat..mora bar jedna lampica svijetlit.. :)

Vec i mi i mali kad upalim auto komentira : oh opet ti lampice svjetle, e punto, punto.. :))

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

topolino

Ako zanosi bez da zakrece volan znacajno onda centriraj trap. ako ti je akumulator pri kraju onda elektronika poblesavi i isto pogledaj mase po motornom prostoru.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD: