Stilo 1.9 JTD - Vibracije motora

Autor Fran, 14 Studeni 2015, 00:08:22

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Fran

Å¡to se tiće vibracija kupljen nosač,marke Starline-395 kn koÅ¡ta u Ciaku,ali hvala bogu ima dobrih ljudi pa je plaćen skoro upola manje.. :dance: :dance: :dance:..idem koji dan kod majstora pa se nadam da će vibracije nestat kada ga promjenim... evo slika nosaća.. javim rezultate kad promjenim..                                                 

draĹžen

Ja sam isto takav stavio ali akron. Malo mibje ublazilo ali ni blizu kako sam ocekivao. Mislim ta i onaj hidraulicki trebam.

Fran

A kakvi su ti ostali nosaci,koliko posla ima oko izmjene..

draĹžen

Ovaj je najgori za staviti. Meho ga je dosta dugo stavljao. Hidraulicki mi je los i lak za staviti ali je taj najskuplji

perovĹž

Pozdrav kako ste rijesili popust na dijelove?

Fran

Mislim da u tokicu i ciaku ako ne i kod nekih drugih firmi ima sad ona Å¡ema da dodhes tamo i das im prometnu i oni ti naprave svoju karticu na koju mozes dobit 20 posto popusta..ili ako znas nekog da radi u nekoj trg.auto djelova pa da ti da popust na sebe..tak nekak od prilike

draĹžen

Ja to inace na poznastvo. On pise da je robu dao nekom majstoru koji ima rabat i svi zadovoljni

Antonijo

Citat: perovž  u 04 Prosinac 2015, 19:44:35
Pozdrav kako ste rijesili popust na dijelove?

Kao član HAK u Auto krešo 20% popusta, izvadiš člansku iskaznicu u Tokići i tamo s njom ostvaruješ 20% popusta.
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

Fran

Majstor dobije popust odnosno rabat,ako ga poznas ne naplati ti taj popust inace,moze uzet razliku,odnosno naplati ti punu cijenu za dio,njegova zarada..

Fran

eto ljudi moji ja najsretniji čovjek na svijetu,jer vibracija više nema.. :yahoo: :yahoo: :yahoo:,potpuno drugi auto... :formula:..promijenjen noćas getribe i promijenjen desni donji nosač,bila pukla guma iznutra..najviše posla je bilo oko skidanja akumulatora,brdo žica..a nosači izmijenjeni za pola sata..pogotovo donji nosać za njega treba brat bratu 10 min..usput promjenio ulje u getribi..sve u svemu superrrr...

draĹžen

Koliko si donji platio? Ja cu ga staviti

Fran

Citat: dražen  u 10 Prosinac 2015, 21:29:09
Koliko si donji platio? Ja cu ga staviti
256 kn košta akronov,bio je još neki jeftiniji ali sam se odlučio na akrona..ali sam dobio 20 posto rabata,tako da je bio jeftiniji..

dgudan

Daj molim te poslikaj naljepnicu na kutiji sa kodovima ako je nisi bacio...
---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---

draĹžen

Hidraulicni nisi dirao? Gore desno? Sad si mislim da ga ni ja ne diram. Kupio bi donji pa cu vidjeti. Ovaj ispod aku sam promijenio. Prije godinu dana sretnem lika dilera iz italije. On minkaze da oni traktorieaju zbog tog donjeg najvise. A to mi je najjeftinija opcija. Probati cu pa ako ne onda i hidraulicni kupim

tomass

Citat: Fran  u 10 Prosinac 2015, 21:43:47
256 kn košta akronov,bio je još neki jeftiniji ali sam se odlučio na akrona..ali sam dobio 20 posto rabata,tako da je bio jeftiniji..


190,00kn SWAG
Prodajem dijelove za Bravo/u 1.6 16v,1.9 td 100,1.4 12v,1.8 16v,Mareu 1.6,1.8 16v,1.9td,100ks,1.9jtd 110,20.20v,2.4 JTD  limuzina i karavan,
limarija,mehanika,motori,getribe,anlaseri,letve,turbine,servo pumpe,ubrizgavanja,.

Stilo 1.9jtd 115,sw i 3 vrata
Stilo 1.6 16v,5v

Slanje robe HP Expresom