Stilo 1.9 JTD - Vibracije motora

Autor Fran, 14 Studeni 2015, 00:08:22

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

tomass

Citat: dražen  u 11 Prosinac 2015, 07:14:07
Hidraulicni nisi dirao? Gore desno? Sad si mislim da ga ni ja ne diram. Kupio bi donji pa cu vidjeti. Ovaj ispod aku sam promijenio. Prije godinu dana sretnem lika dilera iz italije. On minkaze da oni traktorieaju zbog tog donjeg najvise. A to mi je najjeftinija opcija. Probati cu pa ako ne onda i hidraulicni kupim

580,00KN desni nosač motora
Prodajem dijelove za Bravo/u 1.6 16v,1.9 td 100,1.4 12v,1.8 16v,Mareu 1.6,1.8 16v,1.9td,100ks,1.9jtd 110,20.20v,2.4 JTD  limuzina i karavan,
limarija,mehanika,motori,getribe,anlaseri,letve,turbine,servo pumpe,ubrizgavanja,.

Stilo 1.9jtd 115,sw i 3 vrata
Stilo 1.6 16v,5v

Slanje robe HP Expresom

draĹžen

#31
Citat: tomass  u 11 Prosinac 2015, 07:17:52
190,00kn SWAG
jel s rabatom? Gdje? Evo sad narucio febi u kreši. 222 kn.

Fran


dgudan

---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---

draĹžen

Stavio mu jucer nosac donji. Meho ga dignuo i skuzili da ima dva. Jedan dobar a drugi los. Los zamijenili i trese opet isto. Sad mi je ostao hidraulicni .

Fran

Znaci promjenio si jedan donji i ovaj na getribi i dalje trese,dali se bar smanjila tresnja,jer ovaj hidraulicni je dosta skup..

draĹžen

Ne. Trese manje kad je toplo. Kad je vani hladno onda jako. Jbg.

Fran

A gle nije ni meni da ne trese kad je hladno,jer to su zamjenski nosaci,ali dosta se smanjilo,samo u leru malo trese kad je hladnije..

draĹžen

Kaze mi mehanicar koji je isti inao i radio na jos njih dosta da "sto ja hocu? To je sve normalno. Svaki trese." glupo mibje sad kupovati hidraulicni pa da i onda nastavi tresti a bacio sam 700-800 kn. To je jednostavno takav auto. Kad bi mogao uzeti negdje na revers hidraulicni pa ga stavim. Ako prestane platim ako ne vratim. Ali od tog nema nista.

niko33

To je laž da svi tresu.Nije ni blizu benzinca normalno ali minimalne su mi vibracije u kabini.Zamjenjeni je prosle godine onaj nosac ispod getribe a za druge ne znam.

draĹžen

Slazem se. Ali sad da dajem 900 kn s rukama i shvatim da nije taj nije mi opcija. Kad bi znao koji je odmah bi ga kupio.

topolino

Vibracije su relativan pojam, jer ih svatko dozivljava na svoj nacin. Nekome imt 539 ne vibrira u leru, dokle drugi dobi napad panike kad vidi da se trese zmigavac.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Fran

Citat: niko33  u 23 Prosinac 2015, 07:47:07
To je laž da svi tresu.Nije ni blizu benzinca normalno ali minimalne su mi vibracije u kabini.Zamjenjeni je prosle godine onaj nosac ispod getribe a za druge ne znam.
koju marku nosaca si stavio jef ja sam stavio starline jer nisam uspio naci akronov a za orginal nisam imao para..al   razlika je kad je hladno i kad je toplo vani..ali kažem prije zamjene nosaca bilo je užasno vozit..sad je super

niko33

Nemam ti pojma,to su mi odradili u ovlastenom(skroz sumnjam da je nekaj extra kvalitetno).



p.s. sad vidim da mi po papirima pise:nosac motora donji i nosac mjenjaca(moje isprike-nije bil samo nosac mjenjaca)

draĹžen

Ja sam stavio akron ispod aku i nisam presretan. Auto trese nabnizim temp pa to pripisujem losoj gumi na njemu. Ili mi hidraulicni ne valja. Ima li itko polovni hidraulicni a da je auto razbio ili slicno a da nije tresao ja bi kupio? Je dati 100 e pa shvatiti da nije do njega...