Punto mk2b ugađivanje maglenki

Autor DinoG, 17 Listopad 2013, 11:01:33

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Jezy

pajdaÅ¡i  :85565:... nabavio sam si onu srediÅ¡nju konzolu sa tipkom za maglenke   :yesyes:... sad sam u potrazi za maglenkama... na njuÅ¡kalu su bolesno skupe, a i nisam siguran da bi pasale... znate možda nekoga ili ima netko od vas za mk2b po nekoj normalnoj cijeni???  :buonce:
:abarth:

Mike20

200kn su komad rabljene original, to je relatino ok cijena, ja sam obje za 200 na njuškalu nabavio.
Dok tražiš maglenke, speljaj instalaciju, trebaš iz body kompa kod osigurača potegnuti jednu žicu-pobuda 12v za relej, staviti relej obični u kutiju osigurača, provući žice iz te kutije osigurača do branika, i još ti fale plastike oko maglenki, njih je teže nabaviti od samih maglenki

Jezy

A pa cijena od 200kn za obje je super... al za komad je već pomalo skupo pošto moram te žice razvlačit...
:abarth:

devaST

Citat: Mike20  u 15 Ožujak 2016, 17:13:17
200kn su komad rabljene original, to je relatino ok cijena, ja sam obje za 200 na njuškalu nabavio.
Dok tražiš maglenke, speljaj instalaciju, trebaš iz body kompa kod osigurača potegnuti jednu žicu-pobuda 12v za relej, staviti relej obični u kutiju osigurača, provući žice iz te kutije osigurača do branika, i još ti fale plastike oko maglenki, njih je teže nabaviti od samih maglenki

Cek Mike20 mozda nece trebat. Mozda ce imat cilu instalaciju ko ja,a falit ce mu onda samu ž/ž auto stopica za ustekat relej i osigurac. ..


Legni ispod auta i baci oko imas li zice s konektorom uvacene za lim izad branika di dodu maglenke. Ako imas onda ti je provuceno ko meni sve

Jezy

:abarth:

Mike20

Ma mk2b većinom nije, a to znaš po tome dal imaš kutiju releja u motornom prostoru, a da ima prazno mjesto za relej maglenki. U biti prazno mjesto je, al nema kontakata u njemu

DJ X2

U Njemačkoj je nova maglenka 150 kn/kom

Mike20

Pa di smo mi od Njemačke.
Mislim da je 150kn zamjenska Depo/Tyc tamo

Jezy

I dok ih dovučeš do nas te ispadne skuplje nego da ovdje kupiš
:abarth:

Jezy

:abarth:

devaST

Citat: Mike20  u 16 Ožujak 2016, 08:51:34
Ma mk2b većinom nije, a to znaš po tome dal imaš kutiju releja u motornom prostoru, a da ima prazno mjesto za relej maglenki. U biti prazno mjesto je, al nema kontakata u njemu

Vidis mike20 to je individualno. Meni je prazno mjesto za relej i osigurac nema kontakt za spojit ali zato imam komplet provedenu instalaciju. Tako da kod fiata je sve moguce :)

@Jezy e hebiga onda treba sve provlacit igrat se elektricara ili ga posjetit

Jezy

Budem ja raÄ'e posjetil električara kad skupim sve kaj treba, nego da ja sam kaj shebem
:abarth: