mk2 - Miris vlage u autu

Autor ssandor, 12 Lipanj 2015, 20:58:33

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

Michael

Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)

Michael

Ovog zadnjeg me najvise strah. Kad smo se vracali sa mora je lijevalo ko iz kabla, a cura je rekla da joj curi voda kod desne noge. Posto je bio otvoren prozor 1cm, nisam ni obracao paznju na to.
Rijetko kad se vozim na suvozacevom mjestu, ali zadnji put na putu u ZG je cura vozila. Tad sam primijetio da negdje uzasno jako puse unutra hladan zrak, a grijanje na max. Takoder kod nogu, tocnije kod desne noge.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)

Mike20

Pa raskopaj sve, skini plastike na štoku, pragu, tapecirung vrata i budeš vidio, ako se cijedi od nekud s višega, vidi se trag vode

topolino

A to sam imao i ja problem na curinom puntu mk2b. Na kucistu ventilatora kabine di je osovina se odljepila naljepnica i puhalo je hladno ko ludo. Provjeri da tu nepuse i nepusta. No ako ti ima vode u ventilatoru onda ti drenaza kadice di je motor brisaca 100% neradi.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Echo

Ja sam recimo preventivno namazao sve gumene profile vrata s nekom pastom. To uglavnom koristimo u firmi, valjda za očuvanje elastičnosti gume i protiv smrzavanja, no što se magljenja šajbi tiče, otvorim samo otvore za puhanje i usmjerim na vrata, okrenem kotačić na max da puše pod vjetrobransko i amen, par minuta vožnje i nema problema niti s vratima niti s prednjom šajbom

Michael

Citat: topolino  u 18 Prosinac 2017, 15:46:14
A to sam imao i ja problem na curinom puntu mk2b. Na kucistu ventilatora kabine di je osovina se odljepila naljepnica i puhalo je hladno ko ludo. Provjeri da tu nepuse i nepusta. No ako ti ima vode u ventilatoru onda ti drenaza kadice di je motor brisaca 100% neradi.
Pregledat cu taj dio oko ventilatora. Kadicu sam ocistio prije nekoliko mjeseci, tako da je tamo cisto. A i te drenazne cijevi su dobrog promjera, nekih 4-5cm, tako da neznam sto bi ih zacepilo (nisam parkirao ispod drveca nakon ciscenja kadice).


Sent from my iPhone using Tapatalk
Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)

Tooutman

Samo provjeri. Kak kupio auto, mi obje bile zastopane. Sad neznam da li su baš 4 - 5 cm na mojem. Al oko 3 cm jesu i obje su bile zastopane. To skuzio dok prao auto da po motoru bila voda. Moguce da ti nest smiješno za problem, nadam se da nije od karambola i tak nečeg.
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

topolino

Ma ta drenaza na mk2 se mora cistiti svaki drugi mj. ako ima drveca u kvartu. Napuni se expresno, pogotovo kod nekih vrsta drveca sa sintim paperijastim plodovoma
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD: