Stilo - model opreme

Autor Marea Mtuning, 30 Ožujak 2009, 10:43:57

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

draĹžen

Citat: dražen  u 18 Ožujak 2014, 13:21:22
Auto je tri vrata. Imam tipku ali na njoj nista ne pise. Moze se stisnuti. Kad drzis zakljucavanje onda se dizu prozori i kontra. Jel to activ oprema? Ima i maglenke
Auto je ovaj iz avatara. Samo prije carinjenja

Prijeko

E sad, kad stisneš tu tipku , jel ti se šta pokaže na monitoru - uklop - izklop a mora biti i dioda na tipki

draĹžen

Ne. Nista ne prikazuje. Cuj,probaosam Å¡lajfati i ne ide. Mozda ima nesto. Ma,nije ni vazno. S autom sam jako zadovoljan. Moj prvi dizel.

cupavica lorena

na bubnju od kocnica imas bar kod naljepnicu gdje ti pise koja je oprema,to ti je najlakse naci u motornom prostoru
ako nemate hobi,kupite fiat

draĹžen

Super. Hvala na info. Sutra cu pogledati. Inace je auto super. Muci me malo traktoriranje. Nisam navikao. Imam jos i corsu d od zene i kad u nju sjednem iza stila ne vjerujem da je upaljena. Prije stila sam imao p307 2.0 benzin i njega sam razbio i nisam uspio popraviti. Jbg. Stilo mi je upao ovak 2005 godina,3100 e do rege. Dovazao mi poznanik ,vlasnik ac malešnica. 85 kw. Mislim da me muce nosaci motora jer previse vibracija radi. Koliko vidim to im je boljka. I temp motora. Ubijanjem u gradskoj guzvi ne moze doci na pola. Bude maksimum do prve crte prije pola.

draĹžen

Citao sam o kemiji s termostatom od r4. Ne znam. Skeptik sam. Uzeti cu radije original. Bolje da je niza temp koliko god to nevaljalo za motor nego dam mi zakuha s termostatom od 50 kn. Ionako  ce ljeto brzo tako da do zime necu nista mijenjati

draĹžen

#36
Nasao sam opremu. Dynamic. Ima li dynamic esp? Da ga imam jel na tabli kod kontakta ima ta oznaka? Hvala na info

cupavica lorena

termostat imam 7 godina u stilu i problema nema,pored prekidaca city ima prekidac za esp,i na tabli ima lampica,probaj krenuti u prvoj da ti proklizu kotaci ako se lampica upali znaci da ga imas,ako nema prekidaca nema esp
ako nemate hobi,kupite fiat

korado abarth

evo slike iz stilovog kataloga