trrošenje guma

Autor bimbo, 23 Ožujak 2016, 19:53:47

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

gokiSP

A sta za zadnjim? Nije auto bas tako vozljiv ako se samo prednji kotaci stave u minus

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk


the-rider

meni je izmedu 1 i 1.5 naprijed, ozada serijala, puno bolje se vozi nego kad smanjim nagib
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

topolino

Na fiatu je zadnji kraj fiksne geometrije, kod alfe 147 neznam kolika je mogucnost podesavanja.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

the-rider

moze se na donjim vilicama
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

vlatko11

Našao papir sa optike...

the-rider

desno kolo ti je previse u minusu nagib
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

markohemarko

Jel navlači u lijevo?

vlatko11

Citat: the-rider  u 28 Ožujak 2016, 16:41:04
desno kolo ti je previse u minusu nagib
Da,to nemože namjestit,jedino da povećavam rupu na amortizeru da dobijem dobar nagib.
A,bude i to kad stignem.
Citat: markohemarko  u 28 Ožujak 2016, 16:46:49
Jel navlači u lijevo?
Prije optike je,poprilično.I potrošio vanjsku rub prednje ljeve gume,al onako muški....

the-rider

i bez da siris rupe imas dosta lufta na vidama, stupanj recimo, samo treba vidjeti di ti je sada namjesteno
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

vlatko11

Majstor je pokušavao,otpuštao je šarafe na amortizeru ali nije uspio ništa pomaknut.
Pa mi je obješnjavao kako na wv se to može štelat i pokazivao nekakve ekscentrične podloške.

markohemarko

Noup, na puntu nema pomaka što se tiče nagiba, fiksno je. Ako ti i nakon špura auto i dalje navlači, definitivno će ti opet pojesti gumu, garantirano, samo je pitanje vremena. Najjeftinije, prošlicaj amortizer, natrag na aparate i napravi nagib. Nakon nagiba, geometrija kotača će se promjeniti, to se odmah napravi i amen. Stegni šrafe amortizera momački i neće to nikuda šetati. Eventualno ako lupiš sa kotačem u renzol.

franjo-fritz

Prvo treba ustanoviti zašto ima toliki negativni nagib!. Pošto nije moguc raditi nagib kotaca na tom modelu vozila...
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

markohemarko

Slažem se. Ako je vidljivo, neka mjenja amrt, rukavac što je već spigano, ako neće skužiti, ima lutriju.

vlatko11

Sad nakon optike nevuče nikud. Ide ravno. Pomotano nije ništa a amortizeri mjenjani u 7. ili 8. mjesecu,nesječam se više kad sam stavljao niže opruge.
Premjerio sam koliko ima šare na gumama pa pratim trošenje. Pokazat će brzo pogotovo sad na toplijem vremenu na zimskim gumama.