Punto mk1 1.1 55ks:problemi s plinom!!

Autor Devil, 08 Prosinac 2009, 20:51:48

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Devil

Evo da se malo pohvalim ,sutra idem 11. put na reklamaciju plinske reklamacije,u petak mi crkne na autoputu i užasno mi jako počne smrdjet plin u autu i ispod haube,to mi se i jučer opet dogodi,sam počne prebacivat s plina na benzin i obrnuto. Šta ja mogu napravit tom "Majstoru Novaku" za tako jako "Kvalitetnu" ugradnju plinske instalacije? Hvala unaprijed.

gandalf

Citat: Devil  u 08 Prosinac 2009, 20:51:48
Å ta ja mogu napravit tom "Majstoru Novaku" za tako jako "Kvalitetnu" ugradnju plinske instalacije?

izreklamirati ga u potrošačkom kodu, auto klubu, auto blicu, po internetu i tako to...

Citat: Devil  u 08 Prosinac 2009, 20:51:48
Hvala unaprijed.

nema na čemu. i drugi put.

Devil

Već mi je došlo da auto sparkiram pred njegovu radionu i digmen sve u zrak! On meni kaže da oni nisu još imali takav slučaj! Jel netko zna gdje je ispitna stanica za plinsku instalaciju?

mikeg20

Očito je problem oko dovoda plina u motor. Ako je toliko puta već bilo problema, već su mogli zamijeniti isparivač i cijevi, možda je u tome problem, a oni samo krpaju i to meni se čini svjesto-čovječe 11 puta reklamirati u kratkom vremenu, ja bi im nakon 5. puta već rekao-dečki vadite to van i vratite lovu jer niste sposobni niti dovoljno stručni da se bavite ugradnjom plina

Devil

Danas bio na reklamaciji. Za sad ide dobro,oni krive da nešto nije u redu s motorom pa zato tako radi plin!

mikeg20

Citat: Devil  u 09 Prosinac 2009, 18:08:39
Danas bio na reklamaciji. Za sad ide dobro,oni krive da nešto nije u redu s motorom pa zato tako radi plin!
Pa naravno

Devil

Jel može bit da motor nešto *** pa plin ne štima? Meni tu nema logike!

Max Abarth

ima logike i te kako...

vozi ga jedno vrijeme samo na bengu...

provjeri kod mehaničara dali je sve ok, napravi eko test

ako je sve u redu i sve Å¡tima sa radom na benzin zamoli majstora da ti stavi na papitr da je sve ok

kao i rezultate eko testa na bengu

ako je sve ok uzmi te papire i plinašu nabi pod nos

nemoj dozvoliti da te Å¡etaju amo tamo


Devil

Drugi tjedan ide auto na dijagnostiku i ekotest,pa ćemo vidjet ko tu koga,...

IVAN LPG

Ako je auto na autoputu počeo trokirat i osijetio si smrad plina u kabini došlo je do smrzavanja plinskog isparivača.
Uzrok: 1. Nedostatak rashladne tekučine u sistemu
           2. PogreÅ¡no spojen isparivač na rashladni sistem automobila.
Sljedeći put kad se to desi stani sa strane, digni haubu i pogledaj isparivač garantiram da će bit u ledu. :drive: