BRC Filter plinovite faze

Autor ronnie, 26 Ožujak 2011, 10:56:12

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

ronnie

Imam BRC fiter "FJ1 HE" to je onaj plinovite faze,



ima za kupiti patrona filter koja se samo zamjeni



e sada ja sam njega poceo rastavljat, ima one bolcne koje sam skinu i dalje neznam
probao sam odsarafiti i ne mogu, probao ga izcupat i ne mogu, mislim, bojim se jako stisnut da ne pukne ili da nesto ne savinem ili strgam
pa ako itko zna kako neka pomogne

Max Abarth

na njemu imaš strelicu

tamo di je ulaz skineš bolcen i malo klještima livo desno izače poklopac koji bolcen inače drži

na njemu je gumica koja je vjerojatno zapekla

postoji mogučnost da strgaš gumicu pa bi ti preporučio da zamjenu filtera obaviš u servisu ;)

igor-031

Imam isti filter ,sluÅ¡aj maxa idi u servis i rijeÅ¡io si problem,malo skuplje ali Å¡to ćeÅ¡  :neznam:

ronnie

ma fora je u tome kaj sam nasao na ebay-u 10 komada za 180 kuna, pa sam mislio sam par prijatelja koji imaju iste filtere uzet.

autoservis-edo

cek samo malo.....ti imas filter ko na prvoj slici a nabavio si uloske ko na drugoj slici......??? ako je tako vecina filtera koji su metalni ko na tvojoj prvoj slici nemogu se rastavljati nego samo oni koji su plasticni oni se daju rastiviti i mjenjati ulozak u njima koji si prikazao na drugoj slici....ti plasticni se obicno rastave tako da se sa dva kljuca primi kuciste i koda se oce odserafiti i tako se ne pola okretaja rastave i tko i sastave...

ronnie

da ali ovaj brc FJ1 HE filter koji ja imam (prva slika) ima bas ove patrone (druga slika)

Max Abarth

edo - ta kučišta su od aluminija i imaju zamjenske filtere sve kao na slici

možda ti ova slika pomogne da vidiš gdje se otvaraju


autoservis-edo

ova kucista sa segerom se daju otvarati....na ovoj slici se lijepo vi taj seger ali na onoj prvoj se nevidi i izgleda ko jednokratni filter za plin.....