Fiat Ducato 1.9tD - getriba

Autor neetch, 14 Studeni 2011, 22:05:43

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

neetch

Pozdrav, zanima me dali je itko od vas upoznat sa getribom iz Ducata 1.9tD (97. god) te ima li iskustva sa "produljivanjem" 5. brzine.  Radi se o tome da nikad nemam viÅ¡e od 400kg tereta a na autoputu mi je optimalna brzina nekih 95km/h, iznad toga motor previse buci i naravno vise trosi. Htio bih ili promjeniti omjer na 5. brzini ili cijelu getribu zamijeniti drugom iz osobnog programa.
Svaki savjet i ideja su dobrodošli.
Hvala.

autoservis-edo

kaj si tako skrt sa informacijama.....reci koje je godiste,koji je motor nutra jel fiatov ili citroenov...??


neetch

Napisao sam iznad da je 97. godiste a sad dali je unutra fiat ili citroen neznam, vizuelno mi izgleda kao 1.9td iz tipa tako da pretpostavljam da je fiat.kako mogu tocno ustanoviti koji je?

autoservis-edo

ako tako izgleda onda i ja fiatov motor.....ja sam na par citroena c25 radio generalke a oni su nutra imali fiatove 1.9td motore i to su bili putnicki i mogu ti rec da su cisto fino isli tako da mislim da bi tebi odgovarala getriba sa takvog nekog kombia.....kolko sam vidio na slici ti imas teretni kombi,putnicki ti imaju brzu getribu tako da ako ces to raditi trazi od putnickog getribu

neetch

tako je moj je teretni. ok potrazit cu putnicki 1.9td ducato tu negdje u blizini da prvo vidim kako se on vozi...

autoservis-edo

ili citroen c25 putnicki ali da ima fiatov motor ili peugeot J5 isto sa fiatovim motorom....