produljenje atesta instalacije, gdje kako i koliko.

Autor ceker, 12 Ožujak 2012, 17:39:55

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

ceker

naso sam preko poznanika auto sa plinom, kaze da mu je isteko atest, auto nije regan.

sad me zanima kako ide procedura atesta nanovo i kolko se to placa ako neko zna.

ako se dogovorim kaj s njim isto bi na opciju odma atest plin i rega auta i to je to. samo me muci taj atest kako to ide sad.
neas turbo, e to ti nevalja mahune..!

zvrk

Najbolje ti je nazvati CVH i pitati, ali najvjerojatnije da ćeš po novom morati kupiti novu bocu. Tako sam barem čuo da nema više nove "tlačne probe" s kojom se produžuje atest.

Ajd kad saznaÅ¡, napiÅ¡i ovdje.  :good:

ceker

Citat: zvrk  u 12 Ožujak 2012, 18:33:10
Najbolje ti je nazvati CVH i pitati, ali najvjerojatnije da ćeš po novom morati kupiti novu bocu. Tako sam barem čuo da nema više nove "tlačne probe" s kojom se produžuje atest.

Ajd kad saznaÅ¡, napiÅ¡i ovdje.  :good:

danas cu poslat im mail. a sutra ili u srjedu cu ih zvat i vidit kaj ce rec. il cu stat na tehnickom pa pitat.

kolko je boca nova ona u bunker kaj ide umjesto rez. kotaca.
neas turbo, e to ti nevalja mahune..!

zvrk

a negdje od 1000kn do 1500kn....i to sam bubnuo napamet...stvarno neznam...
ček..idem malo prokopati po netu, pa možda naÄ'em

zvrk

evo, ovo sam našao na našem forumu....edo je to napisao...

Citat:po novom zakonu ti na tehnickom mogu sami produziti atest boce za jos 5 godina ali samo na bocama koje nisu starije od 5 godina i ako po njihovom vizualnom pregledu boca nije ostecena ili hrdjava

a isto sam pročitao da za novu bocu traže oko 1800kn.

ceker

da to znam. sad sam i ja nasao takve cifre od 1400 do 1800 kn za bocu sa ugradnjom i stambiljom. sutra cu znati vise.. ugl . napisem sigurno tu.. jer nebi se htio zaletit pa da kasnije ispadne skuplje nego potrebno jer ipak je instlacija koristena vec i ko zna u kakvom stanju.
neas turbo, e to ti nevalja mahune..!