Fiat Grand Siena prve službene slike

Autor Redakcija portala, 14 Ožujak 2012, 13:49:14

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Redakcija portala

Brazilski web Noticiasautomotivas je objavio prve službene slike nove generacije Fiatovog modela Siena, čije špijunske fotografije već nekoliko mjeseci privlače dosta pažnje.



Sada je poznato da će puno ime ovog automobila biti Fiat Grand Siena, a kako stvari sada stoje, premijera se na brazilskom tržištu očekuje krajem ožujka.



Kupci će moći birati izmeÄ'u 1.4L motora sa 88KS i 1.6L sa 117KS, a u početku će biti dostupne verzije Attractive 1.4 EVO Flex, Essence 1.6 16v Flex, Essence Dualogic 1.6 16v Flex i Tetrafuel 1.4 EVO. Osim osvježenog izgleda, nova Siena se odlikuje i većim dimenzijama sa meÄ'uosovinskim razmakom od 2,50m, sa prostranijom unutraÅ¡njošću i većim prtljažnikom od 500l, a najavljuje se i povećana sigurnost.








cicili

zasto takvog auta nema na nasem trzistu? meni auto bas super izgleda... 

puntiac

moram priznat da mi baš i nije legla :neznam: odozada me podsjeća na nekog francuza a od naprijed na nekakog jeftinog korejca svjetala a prednji branik mi je nekak čudan dole od maglenki i cjeli taj doljnji dio :neznam:
jedino me jako zanima ovaj 1.6 motor sa 117ks tj. Å¡to ga nema tog motora kod nas u ponudi u recimo GP-u? sad neznam točno motorizaciju nove generacije al prethodne generacije su dolazile samo sa 1.4 8v i 16v i  s manje od 100ks, jedino je 1.9 čaÄ'ara dolazio sa 120 i sport sa 130ks :/
uzyebo sam se ko zmija u ventilatoru 

Apolon


Meni izgleda kao nova Lada  :badtaste:

Elra

Bok nije los, enterijer je OK, ostalo hmmm :hm:

Kakogod nece van Juzne Amerike.

zvrk

Brazilci imaju druge motore nego Europljani...... Mislim u Fiatu...
Oni joÅ¡ uvijek imaju motore na staroj bazi, ali modernizirani i prilagoÄ'eni za rad na etanol i to su Euro V generacije.

Mislim da sam pisao u temi "Novi (i rijetki) motori u Fiat grupi" o jednom 1.6 i 1.8 motoru E.torQ naziva, gdje taj 1.6 ima 117ks na etanolu, a ovaj 1.8 ima 132ks.

http://fiatisti.hr/forum/index.php?topic=25646.0

Meni je ta Siena nešto poput Linee...samo neznam jeli veća ili manja ili ista po dimenzijama.

Miha.


zzip

Citat: zvrk  u 14 Ožujak 2012, 18:29:16
Meni je ta Siena nešto poput Linee...samo neznam jeli veća ili manja ili ista po dimenzijama.

   
Fiat Linea 2012
Dimensions : 4560XX1487 mm


Fiat Siena 2012
Length:4155 mm / 163.6 in
Width:1639 mm / 64.5 in
Height:1453 mm / 57.2 in
Wheelbase:2374 mm / 93.5 in

:DD