Punto mk2 - maksa oko radija

Autor cicili, 18 Listopad 2012, 10:27:49

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

cicili

zanima me gdje i po kojoj cijeni mogu kupiti onu masku oko radija? sad imam org i planiram ga vaditi van. gledao sam na ebay-u sa postarinom oko 100 kn.

venom



cicili


venom

Možda bolje da ti neko pogleda ko ima sportinga, jer ja mislin nije ista nijansa kod onih kojima je crna armatura i ona sa svijetlim donjim Ä'irom.
Ovo je verzija kao na mom.

S16Vt

Citat: venom  u 18 Listopad 2012, 21:04:31
Možda bolje da ti neko pogleda ko ima sportinga, jer ja mislin nije ista nijansa kod onih kojima je crna armatura i ona sa svijetlim donjim Ä'irom.
Ovo je verzija kao na mom.

Iste su nijanse, ne kuzi se nista  :ok:

cicili

ja isto mislim da je ista nijansa...

Shokre30

Uzmi u obzir samo da ce ti malo viriti van radio jer ne mozes gurnuti do kraja oftermarket HU.
Ja isto imam taj adapter, ali malo manje od centimetra mi viri radio van, ne sjedne skroz do kraja.
Ali kad stavis onu plastiku oko radija, nije uopce lose, dapace sve je bolje od onoga kako izgleda sa onom maskom od originala :)
Bolje V8, nego 8V :D
            .-.       .-.
,ooO() /    )    (    \ ()Ooo.
|     )  |    (      )    | (     |
|    (   |     \    /     |  )    |
\     )  \_ __) (__ _/ (     /
   `-'    .ooO()()Ooo.  `-'

cicili

ide to do kraja unutra ali osjedis dok ustimas. imao sam u poroslom puntu.

Shokre30

Ja sam mjerio HU i koliko je od onog plasticnog cepa do ruba maske - tocno 1cm razlike :)
Kod mene nikako ne moze sjesto dok ili ne otpilim pasivni hladnjak na HU ili tu glupu plastiku :)

Ali slozio sam tako da se ne primjeti, osim ako se bas zagledas tako da sam ja zasad zadovoljan :)
Bolje V8, nego 8V :D
            .-.       .-.
,ooO() /    )    (    \ ()Ooo.
|     )  |    (      )    | (     |
|    (   |     \    /     |  )    |
\     )  \_ __) (__ _/ (     /
   `-'    .ooO()()Ooo.  `-'

cicili

nemam pojma ja sam imao pioneer 5200sd i sjeo je lijepo vjerovatno ovisi i od radia do radia. ali izgubis zivce 100 puta dok to nastimas, jos je dobro ako nemas cinceva a ja sam imao 2 komada iza ustekana u radio i to je bila muka. da sam ga morao jos jednom vadit van poludio bi ja mislim.

Shokre30

I kod mene je Pioneer, ali ne ide. Zasad je bez cinceva jer nisam spajao pojacalo, znaci samo konektor i zice. Ali problem je sto tocno hladnjak na njemu pravi problem jer je 17cm duljina HU, a od onog plasticnog cepa do pocetka maske je 16cm - i kako god okrenem ne ide dalje :)
Nakon sto sam jedno 10 puta vadio van i preslagivao odustao sam i slozio sad kako je, zakamuflirao sam s plastikom koliko sam mogao tako da mi sad vise uopce ne smeta.
Vidio sam na forumu da se i taj cep da odrezati, ali nije mi se dalo uopce gnjaviti s tim.
Bolje V8, nego 8V :D
            .-.       .-.
,ooO() /    )    (    \ ()Ooo.
|     )  |    (      )    | (     |
|    (   |     \    /     |  )    |
\     )  \_ __) (__ _/ (     /
   `-'    .ooO()()Ooo.  `-'

cicili



ovo je prvi radio sto je bio u proslom puntu. tu se da vidjet da je do kraja gurnut. tako je i poslije ovaj drugi sjeo do kraja, a i na ovog su bili prikopcani jedni cincevi. vjerovatno dosta ovisi i o sjestaju prikljucaka odiza na radiju jer koliko me sjecanje sluzi unutra na sredini ima neku izbocinu na plastici gdje ulazi radio.

Shokre30

Kod tebe je super sjelo... kod mene je ta plastika u sredini i tocno mi ona smeta jer pasivni vent ide tocno tamo. Da je drugacije rasporedjen hladnjak na HU, onda bi islo do kraja, ali ovako ne.
I Alpine koji je bio prije je isto tako predugacak za taj centimetar i isto iza ima sve popunjeno, taman toliko da mu ta plastika unutra smeta :(
Bolje V8, nego 8V :D
            .-.       .-.
,ooO() /    )    (    \ ()Ooo.
|     )  |    (      )    | (     |
|    (   |     \    /     |  )    |
\     )  \_ __) (__ _/ (     /
   `-'    .ooO()()Ooo.  `-'

cicili

kupis si neki radio koji nema cd nego samo usb i kartice najbolje rijesenje cini mi se da su kraci i puno jeftiniji a i rijesis se muke sa cd-ima za uvijek. :D