Doblo 1.9 D Problem sa kod ključem!

Autor los_ka, 17 Veljača 2013, 17:54:18

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

los_ka

Nemože upalit , vlasnik kaže da je greška u kodu kljuća , šta napraviti?

DinoG

Odvest auto kod ključara koji radi i ključeve za aute samo da skine kod s auta na taj ključ, ako je problem da auto ne prepoznaje ključ

autoservis-edo

zbog cega misli da je problem u kod kljucu,mogu biti i druge stvari a da su simptomi ko kod kljuc,a moze neprepoznavati kod i iz drugih razloga a ne samo da je problem u kljucu,recimo da je problem u citacu oko brave...

los_ka

stvar je Å¡ta neznam Å¡ta je ... ja pitam da vidim kakva su iskustva sa takvim problemima kod drugi ljudi ...

autoservis-edo

ako je kljuc izgubio kod to moze vidjeti kljucar koji se bavi sa time onda je najjednostavnije odpeljat auto kod njega,on ce izvaditi kutiju sa osiguracima van,iscitati memoriju i po njoj napraviti novi kljuc sa kodom i auto pali,ali problem moze biti recimo da se ta memorija pobrisala,mozda je greska u anteni oko brave....mozda je ecu poludio pa ne prepoznaje kljuc

los_ka

Ja sam na svom puntu , kad sam iÅ¡al delat novi lkjuč isključil Ä'ek iz onog procesorića za kod , napravil ključ za 25 kn i teraj , dal je to ovdje moguće ?

autoservis-edo

mislim da ne jer on nema tu kutiju nego mu se sva elektronika nalazi u kutiji sa osiguracima,to je body comp.

los_ka

Kolko "muzike" može koštat taj problem ?

autoservis-edo

neznam nisam dugo radio takav kljuc ali mislim da se cijena krece 200-300 kuna

DinoG

Zavisi ti i od ključara,a i kaki ključ praviš
ak radiš obični ključ s kodom bez ikakve marke ili ičeg to ti je parsto kuna, ali ako ideš na orginal fiatov ključ, s daljinskim zaključavanjem i takim cakama može bit oko 600,700 kn, ako ne i više

cupavica lorena

ako nemate hobi,kupite fiat

dino5

Jel to hoćeš kupiti onoga Dobla kod Ubertasa?
Mala kapija,a FiÃ,,‡o velik

los_ka


cupavica lorena

s obzirom da sam ga isao gledati mislim da je to sa kljucem patka da se prikrije stvarno stanje motora na tom autu,kod mojih pitanja za dobla dali su mi puno nelogicnih odgovora ta da im nevjerujem uopce da je kljuc izgubljen,da je tako kako su meni napricali oni bi rjesili taj kljuc i prodali auto za vise novaca,ja im ne vjerujem,to je moje misljenje o tom autu mozda sam u krivu ali jako dobro znam sta rade saloni rabljenih kod nas,pisem iz vlastitog iskustva zato sto sam za neke popravljao vozila
ako nemate hobi,kupite fiat